Valliho dievčatá, Valliho chlapci a hostia sa zúčastnili na módnej prehliadke Giambattista Valli x H&M: eklektická slávnosť v prostredí jednej z najznámejších pamätihodností Ríma – Palazzo Doria Pamphilj. Okázalá veľkoleposť paláca, jedinečná umelecká zbierka a rímska nenútenosť vyzdvihli odviazanú atmosféru, pôsobivý dizajn a sofistikovanosť tejto nádhernej kolekcie.

Nadčasové, nestarnúce a uvoľnené kúsky kolekcie Giambattista Valli x H&M ožili na ružovom móle, na ktorom sa predviedli rôzne modelky, modeli a osobnosti vrátane pravých Rimanov z ulíc mesta. Prehliadku ukončila teatrálna záverečná promenáda, ktorú viedla Kendall Jenner v teraz už známych červených šatách zobraných v kampani modelkou. Medzi hosťami boli Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni a Chris Lee, všetci oblečení v lookoch z kolekcie.

Po módnej prehliadke a sa hostia po Via del Corso presunuli do Grand Hotel Plaza, ďalšej rímskej pamätihodnosti s nadčasovou veľkoleposťou a eleganciou, na afterpárty, kde sa o zábavu postarali DJ collective Circoloco a hrali Peggy Gou, Seth Troxler a aj Clara3000. „Vytvoril som svoj dom módy v Paríži, s hrdosťou sa však hlásim k rímskym koreňom: moje srdce bude vždy patriť Città Eterna, to je aj dôvod, prečo som si pre prehliadku vybral Rím a konkrétne Palazzo Doria Pamphilj. Rím so svojím eklektizmom neodlučiteľne tvaroval moje názory a osobnosť. Bolo úžasné vidieť všetko to ožiť v mojom rodnom meste,“ hovorí Giambattista Valli.

„Uvedenie kolekcie Giambattista Valli x H&M pravou rímskou nocou plnou zábavy a veľkoleposti s nádychom Dolce Vita bolo absolútne úžasné. Duch tejto jedinečnej kolekcie ožil v miestnostiach plných historickej okázalosti, ako sa nová vlna Valliho dievčat a Valliho chlapcov prechádzala po móle pripravená zmocniť sa noci a ulíc,“ hovorí Ann Sofie Johansson.

Aj v Bratislave, v krásnych priestoroch Primaciálneho paláca, sa uskutočnila akcia, kde boli uvedené nádherné nové kúsky očakávanej kolekcie. Medzi hosťami nechýbali slovenskí blogeri, modelky a známe televízne tváre.

Kolekcia Giambattista Valli x H&M – s dámskym oblečením, pánskym oblečením a doplnkami – bude do predaja uvedená vo vybraných predajniach H&M na celom svete a na hm.com 7. novembra.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu