Ak hľadáte make-up, ktorý dôkladne zjednotí pleť, skoriguje nedokonalosti a pritom bude pôsobiť sviežo a prirodzene, novinka od Dermacol vás určite poteší. Hyaluron make-up & serum s kyselinou hyalurónovou poskytne pleti všetko, čo potrebuje k dokonalosti.

Nový Hyaluron make-up & serum je ideálnou kombináciou ošetrujúcich ingrediencií používaných v pleťovej starostlivosti a sofistikovanej textúry, ktorá sa postará o vizuálne dokonalú a zamatovo hebkú pleť. Stredne krycí make-up s obsahom kyseliny hyalurónovej a ľahkých nemastných olejov má tekutú, no bezvodú textúru. Na pleti tak pôsobí veľmi prirodzene a zároveň má dlhotrvácny efekt. Make-up s SPF 10 je vhodný pre všetky typy pleti bez ohľadu na vek. Predáva sa v štyroch odtieňoch – PALE, NUDE, SAND a TAN. 

Kryje ako make-up 

Hyaluron make-up & serum vytvorí na pleti jemný film, ktorý farebne zjednotí jej tón, prekryje nedokonalosti a skrášli ju už v jedinej vrstve. Vďaka zloženiu bez obsahu vody a vysokému podielu pigmentov sa postará o dlhotrvácne krytie so  zamatovým finišom. Tekutá textúra make-upu sa na pleť jednoducho aplikuje pomocou pipetky a v prípade potreby ho môžete vrstviť. Pred každým použitím make-up dobre pretrepte.

Ošetruje ako sérum

Výnimočné zloženie s kyselinou hyalurónovou, vitamínom E, avokádovým a ricínovým olejom, perfektne hydratuje pleť, zlepšuje jej elasticitu a pôsobí antioxidačne. Kyselina hyalurónová vypĺňa drobné vrásky a dodáva pleti pestovaný  a šťavnatý vzhľad. Make-up sa neusádza vo vráskach a je vhodný aj pre zrelú pleť. Zároveň redukuje viditeľnosť pórov a prebytočný kožný maz. 

Hyaluron make-up & serum, Dermacol  – 11,99 eur/25 g.

Foto: Dermacol 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu