Oslňujúca nová kolekcia od Mikloška

Nová kolekcia na jar/leto 2018.

Farebná paleta kolekcie MIKLOSKO jar-leto 2018 je okrem výrazne čierno bielej kombinácie línie “MKLSK“ namiešaná zo zemitých odtieňov kamufláže, hnedej a olivovo zelenej, rozjasnená zlatou, púdrovo ružovou či striebornou a doladená denimovou modrou. Vzormi oplýva tentokrát najmä línia “ROCKABILLY CHIC“ v ktorej sa prelína niekoľko motívov, väčšinou prepojených neprehliadnuteľným leskom. Od florálnych motívov artičokov a kvetov cez maskáčový vzor v elegantnom prevedení až po pestrú faunu v podobe kohútov či leopardieho vzoru. Geometria vstupuje do tohto prostredia drobnými pretkávanými štvorcami, lesklým károm a tenkými flitrovými pruhmi. Materiálová skladba bola rozdelená do dvoch línií. Street stylovo ladená kolekcia “MKLSK“ bola tvorená bavlnou a bavlneným úpletom. Elegantnejšiu časť pod už spomínaným označením “ROCKABILLY CHIC“ tvoril žakár, vyšívaný flitrový šifón, ľahký denim, belgická bavlnená čipka, plisovaná koženka, zmesové materiály a štrasové výšivky. Doplnky kolekcie jar-leto 2018 efektne podtrhli štýl oblečenia najmä vďaka lesku v rôznych podobách. Kabelky a tašky vytvorené z prírodnej kože boli doplnené trblietavým efektom v čiernej a striebornej farbe. Malé spoločenské kabelky verne kopírovali konkrétne outfity vďaka použitiu rovnakej látky. Väčšie veľkosti s odnímateľnými rúčkami, či popruhmi sú vhodné na deň ako aj koktailové príležitosti. Všetky modely boli označené výhradne textilným logom MIKLOSKO alebo #MKLSK v podobe originálneho popruhu či nášivkou namiesto kovovej plakety. Špeciálnou časťou boli produkty navrhnuté pre gaming technológie spoločnosti ASUS pod názvom Republic Of Gamers – ruksak s transparentným puzdrom na ASUS ROG notebook, listová kabelka (nielen) na hráčske doplnky a malý clutch nositeľný aj ako ľadvinka. Malé brokátové šatky podčiarkli sofistikovanosť kokteilových či večerných šiat. Metalické sandále s remienkami a sponami na vysokom podpätku, biele s vysokým šnurovaním a zelené metalické opäť so sponami v country štýle – to bolo dokonalé zjednotenie stylingu kolekcie určenej na nadchádzajúcu slnečnú sezónu.

Módny návrhár Fero Mikloško predstavil dámsku kolekciu svojho ateliéru jar-leto 2018 opäť v rámci populárneho formátu Eurovea Fashion Forward a ponúkol fanúšikom módy svoju aktuálnu víziu trendov dvakrát. Prvá kolekcia po roku osláv dvadsiateho výročia značky MIKLOSKO určená pre jarnú a letnú sezónu 2018 je charakteristická na prvý pohľad ľahkým eklektizmom. Jarno letný mix určený pre ženy rozdelil návrhár do dvoch výrazne odlišných, ale predsa štýlovo prepojených línií.

Úvod patril omladzujúcim prvkom street-stylu, postupne si hľadajúcim miesto v dizajnérovej tvorbe – aj tento krát v čierno bielych variáciách, avšak obohatená o trblietavé efekty a výraznej potlače logom bez samohlások, prípadne s hashtagom pre sociálnu komunikáciu – “MKLSK“.

 Druhá, tradične elegantnejšia a väčšinová časť kolekcie označená ako “ROCKABILLY CHIC“ bola kombináciou strihov a vzorov prevažne 70-tych rokov v sprievode obľúbených flitrových prvkov, efektného plisé či výrazných vzorov prepojených témou country music. Tejto nálade zodpovedajú aj strihové riešenia jednotlivých kusov – volánové šaty v midi dlžke, vestové saká, twistové nohavice ale aj šortky, sukne v mini a midi prevedení, ľahké oversized kabátiky a mikiny. Módnu prehliadku aj tento krát otvárala Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová, v súčasnosti úspešná modelka pôsobiaca najmä v zahraničí. Spoločnosť na prehliadkovom móle jej okrem modeliek robili aj finalistky MISS SLOVENSKO 2018, v rámci exkluzívneho partnerstva s Eurovea Fashion Forward.

Farebná paleta kolekcie MIKLOSKO jar-leto 2018 je okrem výrazne čierno bielej kombinácie línie “MKLSK“ namiešaná zo zemitých odtieňov kamufláže, hnedej a olivovo zelenej, rozjasnená zlatou, púdrovo ružovou či striebornou a doladená denimovou modrou. Vzormi oplýva tentokrát najmä línia “ROCKABILLY CHIC“ v ktorej sa prelína niekoľko motívov, väčšinou prepojených neprehliadnuteľným leskom. Od florálnych motívov artičokov a kvetov cez maskáčový vzor v elegantnom prevedení až po pestrú faunu v podobe kohútov či leopardieho vzoru. Geometria vstupuje do tohto prostredia drobnými pretkávanými štvorcami, lesklým károm a tenkými flitrovými pruhmi. Materiálová skladba bola rozdelená do dvoch línií.

Street stylovo ladená kolekcia “MKLSK“ bola tvorená bavlnou a bavlneným úpletom. Elegantnejšiu časť pod už spomínaným označením “ROCKABILLY CHIC“ tvoril žakár, vyšívaný flitrový šifón, ľahký denim, belgická bavlnená čipka, plisovaná koženka, zmesové materiály a štrasové výšivky. Doplnky kolekcie jar-leto 2018 efektne podtrhli štýl oblečenia najmä vďaka lesku v rôznych podobách. Kabelky a tašky vytvorené z prírodnej kože boli doplnené trblietavým efektom v čiernej a striebornej farbe. Malé spoločenské kabelky verne kopírovali konkrétne outfity vďaka použitiu rovnakej látky. Väčšie veľkosti s odnímateľnými rúčkami, či popruhmi sú vhodné na deň ako aj koktailové príležitosti. Všetky modely boli označené výhradne textilným logom MIKLOSKO alebo #MKLSK v podobe originálneho popruhu či nášivkou namiesto kovovej plakety. Malé brokátové šatky podčiarkli sofistikovanosť kokteilových či večerných šiat. Metalické sandále s remienkami a sponami na vysokom podpätku, biele s vysokým šnurovaním a zelené metalické opäť so sponami v country štýle – to bolo dokonalé zjednotenie stylingu kolekcie určenej na nadchádzajúcu slnečnú sezónu.

zdroj @miklosko

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu