Päť vecí, ktoré o partnerovi zistíte, až keď s ním začnete žiť

Dlho je všetko krásne, je vám spolu dobre a pomaly sa spoznávate. Nikdy sa však nespoznáte tak dobre ako vtedy, keď sa k sebe nasťahujete. To len zistíte, aký naozaj je a čo sa v ňom skrýva.

Človek sa môže pár mesiacov pretvarovať, niektorí dokonca aj roky, pokiaľ s ním nie ste dennodenne a ešte v jednej domácnosti. Vždy sa dá zo seba ukázať len to dobré. Ale, keď ho už máte doma, je ťažké a hlavne vyčerpávajúce hrať sa na dokonalého chlapa, ktorý len nosí kvety a spôsobuje orgazmy.

Zistíte, aké má zlozvyky- tieto veci sa dajú len pri stretávaní sa veľmi ľahko skryť. Pokiaľ človek chce. Povedzme si ale, že keď ste doma, chcete byť sami sebou a správať sa pohodlne. A vtedy to príde. Zistíte, že napríklad večeria v posteli, neumýva za sebou riady, necháva čajové vrecúška na stole alebo otvorené dvierka od skriniek.

Hygienické návyky- umýva si dvakrát denne zuby? Ráno a večer? Sprchuje sa každý deň? Možno mu smrdia nohy a neprekáža mu to. Alebo naopak prídete na to, že je v kúpeľni dlhšie a častejšie ako vy.

Deľba práce- veľmi rýchlo prídete na to, či bude celá domácnosť na vás alebo priloží ruku k dielu.

Či robí kompromisy- večera v reštaurácii alebo doma? Film alebo futbal? Pes alebo mačka? Vzťah je vo veľkej miere o kompromisoch a nielen o tom, aby sa niekto niekomu prispôsoboval. Na začiatku to možno bude eufória zo spoločného bývania, ale potom príde čas, kedy sa budete musieť dohodnúť. Dlho to trvať nebude.

Krízové situácie- keď prídu problémy a budete musieť niečo riešiť, zistíte či je vôbec schopný alebo zdupká, prípadne začne byť agresívny alebo všetko zvládne pokojne a s rozvahou.

Tak čo, idete do spoločného bývania?

By Diamond, prozeny.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu