Peter Nagy pre deti 2 s ilustráciami Zuzky Smatanovej a knižná kampaň

0
442
Knižná kampaň Peter Nagy a Zuzka Smatanová

Minuloročná spolupráca Petra Nagya a Zuzky Smatanovej sa osvedčila. Prvá kniha sa stala vlani bestsellerom. Pre malých čitateľov teda pripravili naši hudobníci aj druhú knihu veľkých hitov a veselých obrázkov. Vydavateľstvo Ikar súčasne začalo svoju tradičnú predvianočnú kampaň – Knižné a veselé.

Kniha Peter Nagy pre deti 2, ktorá práve vyšla vo vydavateľstve Ikar, obsahuje ďalších pätnásť nezabudnuteľných Petrových pesničiek a Zuzka Smatanová im vyčarila svojimi štetcami a farbičkami originálnu podobu. Tak ako v prvej knihe, ani teraz nešetrila fantáziou a iskrivým humorom. Deti pobavia postavičky hudobných červíkov, komára v kancelárii, slimáka milionára, smiešnych zlodejov Dinga a Tanga alebo myšiek v samoobsluhe. Zamilujete si Yetiho, lienku Lenku, nadchne vás i žirafí výťah, Tomiho saxofón aj nádherná atmosféra Vianoc. S touto knižkou môžete všetci spievať, snívať a usmievať sa stále viac a viac.

Novinka Peter Nagy pre deti 2 je spolu s ostatnými knihami súčasťou vianočnej kampane vydavateľstva Ikar s názvom Knižné a veselé. Vydavateľstvo ňou chce poukázať na skutočnosť, že kniha patrí azda pod každý vianočný stromček na Slovensku. Je vynikajúcim darčekom, pre veľkých aj malých čitateľov, zdrojom relaxu, pobavenia, vedomostí a informácií, no a samozrejme, výborným spoločníkom na voľný čas počas sviatkov a prázdnin. 

Knižná kampaň Peter Nagy a Zuzka Smatanová

Knižná kampaň

V katalógu, ktorý je súčasťou kampane, predstavuje vydavateľstvo svojich najúspešnejších pôvodných autorov a ich najnovšie diela. S novinkami prekvapia Jozef Karika Hlbina, Peter Šloser Profesori zločinu, Ladislav Kužela Jednoduchá a účinná prevencia rakoviny hrubého čreva, Václav Neuer Dávid a Goliáš, František Kozmon Kamzík manželia Heretikovci Smrť ako perspektíva, Jana Pronská Súboj s láskou, či Lucia Sasková Neviditeľná. Mimoriadny záujem iste bude aj o novú kuchársku knihu úspešného foodblogera Martina Pyca Rauscha Treba si variť a o knihu sladkých receptov od porotkyne šou Pečie celé Slovensko Cukráreň Petry Tóthovej.

Prekvapením predvianočnej ponuky sa stane aj kniha úspešnej výživovej špecialistky Jany Kondrcovej s názvom Výživne o výžive, kniha psieho kouča Juraja Ferka o tréningu psích miláčikov Najvernejší, životopisná publikácia o slávnom „harrypotterovskom“ hercovi Tomovi Feltonovi Spoza čarovného prútika, druhá historická detektívka Olivera Pötzscha Hrobár a dievčina, či pokračovanie románu Vlčí brloh od Elodie Harper s názvom Dom so zlatými dverami. Úplnou lahôdkou je aj román Anthonyho Doerra Mesto v oblakoch.

Knižná kampaň Peter Nagy a Zuzka Smatanová

Novým debutujúcim slovenských autorom je David Manga a jeho kniha Vodonoh, ktorá určite zaujme mnohých milovníkov trilerov. Z detských knižných noviniek z edície Stonožka nájdu čitatelia v katalógu napríklad pokračovanie bestsellera Peter Nagy pre deti 2 silustráciami Zuzky Smatanovej. Nebudú chýbať ani krásne knihy od slovenských autorov Lukáša Cabalu Jeseň v lese a Emílie Popálencovej Návod na obsluhu rodičov. Vianočná tematika sa objavuje v detských novinkách Idú Vianoce, Evkine vianočné želania, Vianoce vo veľkom lese.

Knižná kampaň Peter Nagy a Zuzka Smatanová

www.ikar.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu