Plešatá speváčka

Žiadny román od Ionesca, ale skutočnosť.

Táto realita sa nedotkla iba speváčok, ale aj herečiek a iných známych tvári zo šoubiznisu. Dokonca oplešateli aj ženy na ulici. Epidémia, ktorá sa šíri „letom-svetom“.

Nebojte, tu nehrozí žiadna nebezpečná nákaza. Je tu iba nová móda. Hairstyle! Jednoducho si časť hlavy dáte vyholiť. Módny hit! Preslávila ho napríklad Rihanna. No patrí už celému svetu.

…vulgárne, elegantné, praktické…

To všetko možno privlastniť jemne vyholenej hlave. Ak máte dlhé vlasy, svoju plešinku si viete jednoducho zakryť. Bez námahy skryjete svoje tajné ja a zbrane. No podľa mňa sa tento „rebelský“ vlasový skvost hodí aj k elegantnému looku. Jemným šatom, saku a sukniam. Vytiahnite si svoje jarné mokasínky, nahoďte sa do gala a voilá! Vlasy dodajú outfitu záverečnú bodku a sexi look. Ak sa chystáte na párty a neviete, ako sa nahodiť, prenechajte zelenú vyholenej hlave. Jej časti samozrejme. Zaujmete a v podstate nič výnimočné, okrem jemného make upu, červeného rúžu a obyčajných džínov s lodičkami, už nepotrebujete. Tu prenechajte velenie hlave. A nielen, čo sa týka plešinky. Na svoju hlavu sa spoliehajte vždy.

Módny hit, ktorému som podľahla i ja. Je to fresh, sexi, energické a cítim sa úžasne. Kto sa ešte odváži na nový jarný look?

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu