Univerzálny bojovník s potom

Stále nemôžete nájsť antiperspirant, ktorý vaše oblečenie ochráni pred nepeknými škvrnami a zároveň bude účinne bojovať s nepríjemným zápachom? Vyskúšajte novinku od Rexony a vaše hľadanie bude na konci! Na antiperspirant Rexona Active Protection + Invisible sa vďaka jeho univerzálnym vlastnostiam budete môcť spoľahnúť aj v tých najvypätejších situáciách.

Exkluzívna formula novej Rexony Active Protection + Invisible poskytuje ochranu proti zápachu, ktorý produkujú baktérie počas potenia. Vďaka tomu je vôňa uvoľňovaná postupne, v nadväznosti na to, akému veľkému stresu alebo fyzickej aktivite ste práve vystavená. Jednoducho, čím viac se hýbete, tým viac voniate. Vďaka tomuto jedinečnému antiperspirantu vás tak bude pocit sviežosti sprevádzať celý deň. Nová Rexona bola navyše špeciálne vyvinutá tak, aby vaše oblečenie zostalo krásne a bez škvŕn. Napomáha obmedzovať tvorbu bielych stôp na čiernom a žltých škvŕn na bielom oblečení. Sviežu a ľahkú vôňu antiperspirantu si zamilujete na prvé privoňanie. Vyskúšajte Rexonu Active Protection + Invisible a spoznajte 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, ktorá vám umožní byť v pohybe a i napriek tomu zostať sebaistou po celý deň.

Všetky varianty dámskeho antiperspirantu Rexonu Active Protection + Invisible (sprej, tuhý antiperspirant a guľôčkový antiperspirant) kúpite za odporúčanú cenu 2,79 eur.

foto: Unilever

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu