Pochutnajte si na zdravých dobrotách bez cukru a laktózy

Ďalšie novinky od Barebells.

Kto by odolal sladkému potešeniu počas dňa? Čo tak si dať dobrotu, ktorá nielenže chutí fantasticky, ale je úplne fit, takže si ju môžete dať bez výčitiek. Spoločnosť Barebells pokračuje v rozširovaní sortimentu svojich proteínových produktov. Už túto jeseň prináša na slovenský trh Barebells Milkshake. A to hneď v troch krémových príchutiach – jahoda, čokoláda a vanilka.

Barebells Milkshake obsahuje 24 gramov proteínov, je úplne bez laktózy a pridaných cukrov. Je to ideálny dezert pre každého, kto chce uspokojiť svoje chute bez pocitu viny. „Naše lahodné milkshakes sú sladké, chutné a majú krémovú textúru –sú vhodné na každú príležitosť, keď sa chcete potešiť. Napríklad ako snack pred alebo po tréningu. Sú 100% Barebellicious,“ hovorí Louise Larsson, marketingová manažérka spoločnosti Barebells vo Švédsku.

BarebellsMilkshake nájdete v slovenských obchodoch a fitness centrách. „Túto jeseň sme sa rozhodli priniesť na slovenský trh už v zahraničí obľúbený Barebells Milkshake, čiže mliečny koktail. Zvolili sme tri najpredávanejšie príchute, ktoré sú všetky bez laktózy a s nízkym obsahom cukru. Veríme, že si ich zákazníci obľúbia tak, ako ostatné Barebells produkty,” hovorí Natália Kostrošová, marketingová manažérka značky na Slovensku.

Barebells Milkshake sú v poradí tretím radom produktov tejto značky na Slovensku. Na našom trhu sú už v predaji proteínové tyčinky a pudingy.

zdroj@ Barebells

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu