Potraviny KRAJ podporia najprestížnejšie cyklistické preteky na Slovensku

0
1004

Potraviny vysokej kvality a štandardov sú neodmysliteľnou súčasťou jedálnička každého profesionálneho športovca. Preto sa sieť potravín KRAJ rozhodla podporiť najprestížnejšie cyklistické preteky na Slovensku L’Etape Slovakia.

Potraviny KRAJ sú známe tým, že sa zameriavajú na každodenné potraviny, slovenské produkty, sortiment pre ľudí s potravinovými alergiami, intoleranciami a na zdravé potraviny pre aktívnych ľudí. V rámci marketingovej propagácie aktívne spolupracujú s nadaným športovcom Richardom Vargom, ktorý pre Slovenskú republiku získal štyrikrát titul Majstra Európy v Akvatlone, stal sa Majstrom sveta v Akvatlone a dokonca v rokoch 2012 a 2016 reprezentoval Slovensko na Olympiáde v triatlone. 

 A práve jednou zo súčastí triatlonu je aj cyklistika, ktorú sa spoločnosť TERNO real estate rozhodla aktívne podporiť. Slovensko sa v dňoch 21. a 22. augusta 2021 stane dejiskom prestížnych cyklistických pretekov s názvom L’Etape Slovakia, ktoré vznikli pod záštitou svetovo najuznávanejších pretekov Tour de France. Jedinečnosťou tohto športového podujatia bude nielen umiestnenie súťažiacich na základe času, ako to býva zvykom, ale organizátori si pre cyklistov pripravili aj špeciálne úseky, aby si na vlastnej koži skúsili pravidlá najprestížnejších pretekov. Súťažiaci okrem iného zabojujú aj o dres za najlepšieho vrchára, ktorý špeciálne pre túto príležitosť pripravili v spolupráci s potravinami KRAJ.

„Je pre nás nesmiernou poctou, že môžeme spolupracovať na pretekoch L’Etape Slovakia, ktoré vznikli pod taktovkou organizátorov Tour de France. Sieť potravín KRAJ sa postará o občerstvenie počas celých pretekov. Taktiež odmeníme najlepšieho vrchára súťaže poukážkou na nákup v hodnote 500 EUR. Každého nadšenca cyklistiky srdečne očakávame už túto nedeľu 22. augusta. Veríme, že každý sa bude skvelo cítiť a odnesie si zážitok podobný pretekom Tour de France, “ priblížil marketingový manažér TERNO real estate Marek Koštrna. 

To, že majú potraviny KRAJ blízko k športu a k zdravej strave, dokazujú okrem sortimentu aj podcasty Aktívne a zdravo, Vegánstvo, či Život bez obmedzení, v ktorých môžu poslucháči načerpať množstvo zaujímavých informácií o športe, bezproblémovom stravovaní a zdravom životnom štýle. Podcasty sú dostupné na Spotify, Soundcloude, Apple a Google podcasts i na webe krajpotravin.sk.

foto: KRAJ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu