Poznáte tieto mýty o nevere? Väčšine možno veríte aj vy

Každý má na neveru svoj názor a má k nej iný postoj. Pre niekoho je to to najhoršie, čo sa vo vzťahu môže stať. A pre iných zasa akési zvláštne okorenenie.

Okolo nevery kolujú rôzne mýty a mnohí ľudia tomu veria. Čo hovoríte vy na tieto vety? Tiež sa s nimi stotožňujete?

Nevera môže vzťahu pomôcť a dodať mu šmrnc- toto je veľmi diskutabilné a veľmi ťažko je súhlasiť s týmto. Samozrejme, že na prvé počutie ide o mýtus, lebo kto už túži po tom, aby sa vo vzťahu podvádzali. Sú však aj páry, zvyčajne po mnohých rokoch, kedy sa skôr rozhodnú pre sexuálne experimenty. Ale dodať šmrnc? Ťažko.

Kto podviedol raz, podvedie aj druhý a ďalší krát- toto je naozaj jeden veľký mýtus. Sú mnohí ľudia, ktorí niečo také urobia raz a potom už nikdy viac. Dokážu si navzájom odpustiť a zo svojej chyby sa poučiť.

Spieva si v kúpeľni? Je neverný- tento mýtus je až smiešny. A smutné je, že mnohé ženy tomu naozaj veria. Ale to, že si partner spieva znamená aj to, že je šťastný s vami, nie to, že je šťastný s inou.

Muži podvádzajú viac ako ženy- v dnešnej dobe je táto veta úplne neopodstatnená. Ženy sa totiž zrovnoprávnili aj v tomto.

Je milý a pozorný? Tak je neverný- váš muž nemusí byť pozorný len, keď niečo urobí. Väčšinou sa ospravedlňujú takýmto spôsobom, ale keď máte nového partnera, nemusíte ho po roku hneď upodozrievať z nevery, keď prinesie kvety.

Dôveruj, ale preveruj- túto vetu by si mali ľudia vo vzťahoch zakázať. Prezerať mu súkromnú poštu, telefón, vrecká? Je to ponižujúce v prvom rade pre vás, ale aj pre neho. Sú pre to len hádky a tiež by ste nechceli, aby vedel úplne o každom vašom slove, ktoré pošlete kamarátke.

By Diamond, Zeny.iprima.cz

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu