Dámy, viete, čo páni chcú, aby ste o sexe vedeli? Čítajte

Sú veci, o ktorých muži nehovoria, ale sú radi alebo dokonca predpokladajú, že ich viete.

Téma sex je nevyčerpateľná studnica, o ktorej sa dá stále rozprávať alebo kde väčšinou spadne každá konverzácia. Ženy o ňom jednoznačne rozprávajú viac, muži si niektoré veci nechávajú pre seba. A dúfajú, že vy, ich ženy, to budete vedieť.

Sexuológovia zisťovali, v čom sa dá podľa mužov zlepšiť sexuálny život a tým aj vzťah.

Nechcú sex vždy a všade- keď prídu z práce domov unavení, sex väčšinou nechcú. A dúfajú, že to viete. Niekedy je to aj preto, aby sa pred partnerkou nezahanbili, lebo nie sú vo forme. Keď sú unavení a hladní, prosto sex nechcú.

To, že majú zbierku porna neberte osobne- porno bežne pozerajú už trinásťroční chlapci. Učia sa ním, pozerajú, ako čo majú robiť, muži zháňajú inšpiráciu. A to, že majú doma zbierky časopisov alebo v počítači nejaké videá je len prejavom toho, že sú zvedaví, majú radi sex a vizuálny stimul. S vami to nemá vôbec nič a vy to máte vedieť.

Chcú s vami skúšať nové veci- nie vždy je muž ten prvý, ktorý príde s nápadom niečo skúsiť a priniesť korenie do postele. Väčšinou sa boja, že ich žena bude odsudzovať, bude si myslieť, že s ňou nie sú spokojní a iné paranoidné veci. Preto to čakajú od vás. A vy to opäť máte vedieť.

Chcú počuť od vás častejšie áno- muži zvyknú chcieť sex častejšie a veľmi radi by boli, keby ste im povedali častejšie áno na sex. A to je predsa jasné.

Keď sa im prvýkrát nepostaví, nič nie je stratené- to by ste mali vedieť a keď svojho muža poznáte, tak to aj viete.

Chcú, aby ste ich telo poznali- nemajú len penis, ale aj ostatné časti tela. A chcú, aby ste vedeli, čo ich na tele vzrušuje, čo majú radi a robili to.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu