Poznáte tieto sexuálne hračky? Možno ste o nich ani nepočuli

Na svete už existuje čokoľvek. A čo sa týka erotiky a sexuálnych hračiek, dupľom.

Sexuálne hračky nie sú pre každého a nepoužíva ich každý. Niektoré páry sú otvorené vibrátorom, lubrikantom, iné sú odvážnejšie a majú radi tvrdšie hry. Predstavíme vám šesť hračiek, o ktorých ste možno ani nepočuli.

Lubrikant s príchuťou slaniny- keď ste za rôzne žarty a máte radi slaninu, na trhu je lubrikant s takouto príchuťou. Výrobcovia urobili aj slaninové kondómy. No, čo dali by ste si?

Vibrátor s fotoaparátom- takéto selfie ste ešte nemali. Na trhu existuje vibrátor s fotoaparátom, ktorý je zo silikónu a môžete si tak odfotiť vnútro svojej vagíny. Ženy môžu vidieť aj to, čo sa im dnu deje, keď sú vzrušené.

Odliatok penisu vášho partnera- tak toto je už iný vibrátor. Rovno podľa vášho partnera. Odliatok sa upevní na vibrujúci základ, je z klinicky testovaného gélu. Skvelé je, že si ho môžete urobiť samé doma. A máte ozaj špeciálnu hračku.

Masturbátor s displejom- táto hračka je už pre pánov. Muž môže popri sledovaní záberov na tablete masturbovať s umelou vagínou, ktorá je k nemu pripojená. Môžu to využívať aj páry vzdialené od seba. To už je iný zážitok.

Strúhadlo na výrobu umelých penisov- ozaj absurdná hračka. Strúhadlo vám vytvorí penis z úplne čohokoľvek. Z mrkvy, uhorky, cukety, klobásy. Vyzerá elegantne a urobí ozaj skvelú napodobeninu. Radšej ho však nepoužívajte.

Belladonnina noha- hračka, ktorá je pre fetišistov zaťažených na nohy. Je to noha v tvare pornohviezdy Belladonny. V sete sú dve nohy, jej odliatky z prírodného materiálu. Podľa výrobcu sú vhodné na satie, ale aj na vaginálne a análne použitie. Muži si zasa môžu spraviť zaujímavú nožnú masáž. Čo vy na to?

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu