Nový prievan v spálni. Kúpte si masážnu sviečku

Odkedy erotický príbeh 50 odtieňov sivej priniesol do partnerských životov novú iskru, masážne sviečky zaznamenali na trhu veľký comeback. Práve tie sú senzorickým a emotívnym zážitkom pre partnerskú masáž.

Potešte svoje telo, myseľ i dušu. Vyskúšajte úžasné masážne sviečky. Sú výborným kompromisom pre ľudí, ktorí majú radi voňavé oleje, zapálenú sviečku a k tomu masáž. Že ste o masážnych sviečkach nikdy nepočuli, aj keď to nie je úplná novinka?

V súčasnosti už nie sú tabu žiadne hračky na spríjemnenie partnerského života. Medzi príjemné veci určite patria masážne sviečky, ktoré sú na trhu už dlho, no v poslednom čase sú čoraz populárnejšie. Navyše sú priateľské k životnému prostrediu, sú čisto prírodné, vyrábajú sa z včelieho vosku a pridávajú sa do nich rôzne aromatické oleje. Dokonca pôsobia ako afrodiziakum.

Ako to funguje

Masážnu sviečku si môžete kúpiť v špecializovaných obchodoch, alebo objednať cez internet. Keď ju už budete mať, urobte si doma s partnerom pohodlie. Sviečku zapáľte, nechajte ju horieť 10-15 minút. Navyše krásne prevonia celú miestnosť. Keď už bude úplne roztopená, zahaste ju a roztopenú sviečku si môžete priamo naliať na ruku alebo na telo a začať masírovať. Nemusíte sa báť, roztopená sviečka nepáli, má iba príjemnú teplotu, ktorá stimuluje vaše i partnerove zmysly. 

Vyskúšajte to najskôr profesionálne

Ak si netrúfate sviečku vyskúšať doma, navštívte najskôr profesionálov. Na Slovensku je niekoľko profesionálnych salónov, v ktorých sa môžete objednať na párovú masáž práve s technikou masážnych sviečok. Na konci dokonca dostanete sviečku domov, aby ste si takúto masáž vyskúšali a mohli sa hýčkať s partnerom doma. Určite sa vám to zapáči.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu