Pre teplo jarných dní a letných nocí

Určite ich rady privítate. Sú štýlové a splnia svoje poslanie. Túto módu neodmietajte…

Venujte im pozornosť v priebehu jarných dní a prechádzok po prvom slnku. Keď zafúka svieži vánok alebo padnú jarné kvapky rosy…vtedy si ich vynachválite. Počas letných nocí zahrejú obnažené ramená a Vy môžete pokračovať v horúcom ponocovaní. Také sú mikiny a kardigány.

…pre elegantné dámy aj športové ženy…

Hlavne, že ich majú dlhé. Iba tak splnia svoje poslanie. Okrem toho, že sú pekným módnym kúskom. Už niekoľko rokov im patrí každá jarná a letná sezóna.

Tie najlepšie elegantné kardigány pre štýlové ženy nájdete na dajsistyle.sk. Hľadáte s kapucňou alebo bez? Tenšie, či hrubšie? Natiahnite ho k džínom, k tričku a ste dokonalé!

Pre ženy, trošku športovejšie, ale stále fashion divy, sú tu štýlové dámske mikiny. Do pása, dlhé mikiny, mikiny na zips. V palete farieb a strihov. Stránka www.dajsistyle.sk vie, ako má vyzerať správny štýl. Outfit, ktorý nesklame.

…nielen štýlové oblečenie, ale aj nechty robia svoje…

Najmä počas leta. Pre perfektný vzhľad na prvý pohľad, pre dlhé teplé dni a noci, pre pohodlné letné slnenie a kúpanie – nech sú radšej gelové. „Mani a pedi“ tak nemusíte „opravovať“ každý deň. Nestrácajte čas a radšej si ju poriadne užite. Na to využijete praktické LED lampy na nechty od Gelish. Tu nájdete „lampičky“, ktoré šetria čas domácim nechtovým maniačkam i profesionálkam a ich zákazníčkam. Potom si ich iba užívajte – krásne nechty a slnečné dni! Spestrite svoje nechtové lôžka k dokonalosti vďaka kvalite od Gelish!

Kardigány, mikiny, slnečné dni, teplo, voda … Kombinácia, ktorá sa neodmieta. 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu