Pripravte romantický Valentínsky deň

Už máte vymyslené, ako na Valentína potešíte svoju polovičku? Ženy majú v tento deň oveľa väčšie očakávania ako inokedy. Keď sa preto nechcete spoliehať na prekvapenie od muža, ktorý možno pri pracovnom vyťažení na tento sviatok zabudol, pripravte vy pre vás dvoch nezabudnuteľný deň plný romantiky.

Prejavovať lásku si máte každý deň. To je síce pravda, ale na Valentína sa to hodí oveľa viac. Nemusíte si kupovať drahé darčeky. Urobte svojmu miláčikovi jeden pekný deň.

Začnite raňajkami

Nemusíte svojmu milovanému doniesť raňajky rovno do postele. Jednoducho pripravte bohaté raňajky, ktoré strávite spolu. Nezabudnite na obľúbené dobroty, jahody, niečo sladké, ale aj čerstvý džús, či sladké prekvapenie. Pred podávaním raňajok mu napíšte na papierik romantický odkaz, na ktorý bude myslieť celý deň.

Bombardovanie SMS-kami

Cez deň mu napíšte hneď niekoľko správ, v ktorých mu do podrobna vysvetlíte, čo sa bude diať večer, ale pekne pomaly – len vy dvaja, dobré jedlo, fľaša sektu … Všetko si ale poriadne naplánujte a nezabudnite na žiadny detail. Horiace sviečky doplnia romantickú atmosféru.

Bozkávajte sa

Celý deň sa objímajte a bozkávajte. Pri takýchto nežnostiach sa uvoľníte, nabudíte a nebudete sa vedieť dočkať večera. Do krvi sa vám uvoľní hormón oxytocín. Často označovaný ako hormón lásky či šťastia, navodzuje príjemné pocity spojené s dôverou, vernosťou, môže dokonca pôsobiť aj ako afrodiziakum.

Láska ide cez žalúdok

Pripravte dobrú večeru. Môže to byť obľúbené jedlo, alebo nejaká špecialita. Ak si chcete večer trošku okoreniť a navodiť erotickú náladu, skúste porozmýšľať nad afrodiziakom. Existuje mnoho možností. Nezabudnite ani na dobré víno, či sekt.

Mojkajte sa

Tú otvorenú fľašu z večere dopite vo vani alebo priamo v posteli. Sekt je odjakživa považovaný za nápoj s povzbudzujúcimi účinkami na sexuálne túžby. Keď už sme pri tom, čo by to bol za Valentín bez milostného zakončenia. Takto bude celý Valentínsky deň priam dokonalý.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu