Tieto štyri veci na sociálnych sieťach nezverejňujte, môžu vám pekne zničiť vzťah

Sociálne siete sú skvelou vecou na komunikáciu s priateľmi, zdieľanie dôležitých životných udalostí, o ktorých chcete dať vedieť a môžete nimi nadviazať aj vzťah. Majú však aj svoje úskalia. A nie vždy vzťahom prajú.

Pozor by ste si mali dávať na isté veci, ktoré zverejňujete, keďže kvôli nim už stroskotala nejedna láska.

Veľké vyznania lásky a chvály na partnera- väčšinou to býva tak, že kto najviac píše o tom, aké je všetko úžasné a skvelé, je to presne opačne. Pozor na to, pretože na mnohých ľudí tieto prílišné prejavy nepôsobia najlepšie. Vyznania patria partnerovi do očí, nie na sociálnu sieť.

Fotografie, ktoré váš partner nechce, aby ste zverejnili- nemali by ste na sociálnu sieť dávať fotky bez toho, aby to ten druhý vedel. Môžu byť preňho ponižujúce, nemusia sa mu páčiť alebo môžu niekoho pobúriť. A už máte hádku v dome. Radšej si vyberte, ktoré fotky chcete zverejniť a dohodnite sa na tom. Vám by sa to tiež nepáčilo.

Kritika a nemiestne žarty na partnera- takéto vtípky si radšej nechajte ku kamarátom a aj keď niečo myslíte ironicky alebo ako vtip, cez písmenká to nemusí každý rozoznať. A keď partnera kritizujete na sociálnej sieti, môže to pôsobiť veľmi ponižujúco a ľudia si veľmi rýchlo urobia názor. Aj keď mylný. A už vôbec neriešte cez sociálnu sieť váš vzťah. Či už v rámci žartu alebo nie.

Komentáre bývalému- nerobí to dobro. Keď chcete bývalému niečo povedať, na niečom sa dohodnúť, neriešte to verejne cez sociálnu sieť. Nielenže to vidí váš terajší priateľ, ale aj ľudia, ktorí ho poznajú. Nelajkujte bývalému fotky. Ani vám by sa nepáčilo, keby váš priateľ verejne písal bývalej komentáre a lajkoval. Na čo?

Všeobecne, na sociálnu sieť radšej nepíšte nič, čo by ste nemohli povedať aj nahlas v okruhu známych a priateľov.

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: Facebook

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu