Čaro žien nespočíva len v ich trpezlivosti, tolerancii či empatii, ale aj v ich bezhraničnej sile. Druhá májová nedeľa patrí odjakživa všetkým úžasným ženám, ktoré darovali život a vychovávajú svoje deti a tiež ženám, ktoré sa rozhodli rozvíjať a vychovávať našu spoločnosť. Vo svete nám vybojovali rodovú rovnosť a práve vďaka nim je teraz sila nášho hlasu dôležitá. 

Oslávme spoločne ich múdrosť, láskavosť, empatiu a tiež odvahu a výnimočnosť. Potešme ich aspoň drobnosťou z Avonu, ktorý krásu žien nemaskuje, ale naopak, pomáha zvýrazniť ich prirodzené črty.

Dokonalo zapamätateľná

Vďaka novej vôni Eve Privé EDP, ktorá je taká originálna, ako odtlačok vášho prsta, budete jedinečná. Nechajte sa unášať arómou inšpirovanou šťavnatými červenými jablkami doplnenou o pôsobivé jemné tóny lupienkov jazmínu. Exkluzívny akord bieleho pižma splynie s vašou pokožkou a vytvorí harmóniu, pri ktorej sa sformuje vaša vlastná vôňa. Je vytvorená na mieru pre každú z vás, vďaka čomu sa stanete unikátnou. Určite sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej kozmetickej taštičky. S novou vôňou Eve Privé tak môžete byť skutočne sami sebou! Odhaľte v sebe unikát, ktorý vás robí tým, kým ste.  

Žiarivý pohľad 

Nedovoľte únave, aby na vás zanechala stopy. Udržte si mladistvý a žiarivý vzhľad aj vďaka starostlivosti o očné okolie.  vďaka ktorej sa tmavé kruhy stanú minulosťou. S produktom DUO korekčná starostlivosť na tmavé kruhy pod očami s Protinolom™, ktorý obsahuje korekčný krém na ráno a tiež neutralizačný gél na večer si jednoducho zamilujete. 

Rovnako si zamilujete aj DUO spevňujúca liftingová starostlivosť o očné okolie s Protinolom™. Prispeje k spevnenej a zároveň vyhladenej pokožke už za 2 dni. Obsahuje nielen spevňujúci gél, ale tiež krém proti vráskam a súčasne dodá pleti v okolí oči intenzívnu výživu, hydratáciu i pružnosť. A to, že je vhodný pre všetky vekové kategórie, je už len čerešničkou na torte.  

Relaxujme s levanduľou

Doprajte si chvíľu len pre seba a zabudnite na každodenný stres. Krásna aróma ukrytá v pene do kúpeľa rôznych veľkostí, v telovom spreji a tekutom mydle na ruky s levanduľou vás bude sprevádzať po celý deň. Nechajte sa unášať upokojujúcimi tónmi levandule a sofistikovaného pižma, ktoré vám dodajú fantastický pocit uvoľnenia. 

Pomáhajme s Avonom

Aj napriek tomu, že je Avon lídrom práve na trhu s dekoratívnou kozmetikou, medzi najväčšie priority, ktorým sa spoločnosť dlhodobo a kontinuálne venuje, sa radí zdravie žien – či už fyzické alebo psychické. Projekt Avon proti domácemu násiliu je dôkazom dlhodobej snahy spoločnosti podržať ženy, ktoré to potrebujú najviac. Podporme ich spoločne a ukážme im, že v „tom“ nie sú samé, že cesta von existuje. Neprehliadnite širokú ponuku charitatívnych symbolov a predmetov, vďaka ktorým môžete pomôcť aj vy. Ak sa rozhodnete pre kúpu predmetov s označením nekonečna, napríklad kĺúčenky, peňaženky alebo náramku, vyjadríte tak podporu projektu krízovej linky pre obete domáceho násilia. Finančné prostriedky z každého predaného symbolu Avon dáva na boj proti domácemu násiliu. Súčasťou tohto krásneho projektu je aj spolupráca s mimovládnou organizáciou a garantom projektu – Alianciou žien Slovenska a tiež podpora NONSTOP krízovej SOS linky a psychologickej poradne pre obete domáceho násilia. Malým gestom prispievame k veľkým zmenám a spoločne tvoríme lepší svet… Aj vďaka vám sa tak Avonu podarilo odovzdať už viac ako 10 000 € na podporu týchto iniciatív.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu