Rakuten Viber, jedna z popredných komunikačných aplikácií na svete, štartuje kampaň, ktorej poslaním je šíriť a oslavovať lásku medzi užívateľmi po celom svete. Kampaň štartuje na deň svätého Valentína, no bude pokračovať i v ďalších mesiacoch a komunikovať tak tému lásky nielen medzi partnermi, ale tiež medzi priateľmi, rodinou alebo dokonca medzi úplne neznámymi ľuďmi. Kampaň prebehne v dvanástich krajinách Európy, kde má komunikačná aplikácia Viber milióny užívateľov, ktorí tak budú mať možnosť vytvárať a zdieľať zamilované digitálne pozdravy.

„Rakuten Viber dáva užívateľom možnosť vyjadriť svoje city s pomocou zábavných nástrojov. Veríme, že jedno poslané želanie plné lásky povedie k ďalšej komunikácii medzi ľuďmi nad rámec bežných denných rozhovorov. Naše špeciálne želanie sme nazvali Vibertines a dúfame, že si ho ľudia obľúbia a budú tak ďalej šíriť lásku, ktorá nemá hraníc. Dokonca ponúkame aj možnosť poslať prianie anonymne, pre tých, ktorí svoju lásku zatiaľ taja. Pokiaľ sa k vám náš Vibertine dostane, neváhajte a pošlite kúsok lásky ďalej“, hovorí Zarena Kancheva, Marketing a PR Director v spoločnosti Rakuten Viber pre región CEE.

Celý zážitok začína tak, že si užívatelia môžu urobiť špeciálny valentínsky kvíz. Ten ich potom privedie k ďalším možnostiam. Môžu si vybrať, či chcú lásku dávať alebo dostávať. Je dokonca možné vytvoriť želanie a nechať ho v špeciálnej schránke, kde si ho môže vyzdvihnúť úplne neznámy človek. Viber má tiež pripravenú šikovnú ponuku ďalších funkcií a nástrojov, samolepky, gify alebo videá v tvare srdca.

Viber verí, že počas kampane budú poslané milióny zamilovaných prianí. Bude tiež sledovať, ako aktívni sú ľudia v jednotlivých krajinách a na konci kampane oznámi, v ktorej krajine užívatelia rozdali najviac lásky.

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu se dozviete novinky o nástrojoch v aplikácii a môžete se tiež zúčastniť zajímavých ankiet.

O platforme Rakuten Viber:
Rakuten Viber spája ľudí. Nezáleží na tom, kto sú, alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti e-commerce a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnou aplikáciou na zasielanie správ a telefonovanie pre Golden State Warriors.
Pridajte sa k Viberu a užite si najlepší komunikačný zážitok na svete!
Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu sa dozviete novinky o nástrojoch v našej aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť zaujímavých ankiet.

Zaujímajú vás ďalšie informácie o Rakuten Viber? Nájdete ich tu brand center.

foto: Rakuten Viber

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu