Samsung otvára svoje značkové predajne,  na jeden deň zlacnie vybrané produkty až o 30 %

0
1314

Spoločnosť Samsung otvára po dvoch mesiacoch od 20. mája 2020 svoje značkové predajne v bratislavských nákupných centrách Avion a Bory Mall, v SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku. Samsung si preto na tento deň pripravil niekoľko výnimočných akcií. Treba sa však poponáhľať, pretože akcie sú platné len v stredu 20. mája 2020 a platia do vypredania zásob.

V rámci otváracej ponuky môžete získať jeden zo smartfónov série S20 s cenových zvýhodnením 200 eur, 30 % zľavu na smartfóny série A a rovnako 30 % zľavu na nositeľnú elektroniku (smart hodinky, slúchadlá, športové náramky).

Nákup bez starostí – možnosť vrátiť tovar až 90 dní
Navyše stále platí možnosť, že vybraný tovar značky Samsung, ktorý si zakúpite do 30. júna tohto roka, môžete vrátiť až do 90 dní (max. však do 28. septembra 2020) bez udania dôvodu a bude vám späť vyplatená plná cena tovaru. Možnosť vrátenia tovaru sa vzťahuje na televízory, soundbary, chladničky, práčky, sušičky, kombinované práčky so sušičkami, vysávače, vstavané produkty aj mikrovlnné rúry a riadi sa podmienkami a procesmi konkrétneho predajcu.

Nakupovať tak môžete bez obáv z budúcnosti, kedy by sa vaša finančná situácia mohla zhoršiť alebo proste len neviete, či vám daný produkt bude vyhovovať. Ak sa rozhodnete výrobok vrátiť, nikto nebude zisťovať dôvody a peniaze získate automaticky späť.

Predavači majú rúška, vystavené produkty sa dezinfikujú
Znovuotvorenie značkových predajní Samsungu sa neobišlo bez prísnych bezpečnostných opatrení. Všetci zamestnanci majú povinnosť nosiť rúška a vystavené produkty pravidelne dezinfikujú, rovnako ako priestory predajní. Štandardné prémiové služby však zostávajú zachované bez zmeny. Odborne vyškolený personál vám prevedie kompletné dáta zo starého telefónu do nového, poradí s výberom, odstráni technické problémy a pomôže s nastavením vášho zariadenia. Rovnako je možné priamo na mieste dohodnúť nákup na splátky, prémiový servis alebo ďalšie špeciálne služby.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu