Plesová sezóna je v plnom prúde, ale aj mimo nej sú počas roka rôzne spoločenské udalosti, ktoré si vyžadujú aj nejaký ten dress-code. Nemusíte mať obavy, ak zrovna nemáte plný šatník dlhých elegantných šiat, alebo rób. Ak navštívite to správne miesto, ocitnete sa „v raji“ medzi nádhernými honosnými šatami, a vy zrazu nebudete vedieť, ktorú z nich si vybrať.

Facebook/Svadobný salón Andy
Facebook/Svadobný salón Andy
Facebook/Svadobný salón Andy

Zavítali sme do svadobného salónu v Šali, ktorý okrem nádherných svadobných šiat ponúka aj spoločenské šaty. Každý si tu naozaj nájde to svoje. My sme hľadali vhodné šaty na Medický ples v Bratislave, ktorý sa konal 1. februára v Bratislave. Ples je svojou históriou a tradíciou najstarším plesom na Slovensku. Každoročne sa ho zúčastňuje takmer 900 hostí a ani tento rok tomu nebolo inak. Na 99. ročníku sa zišlo mnoho lekárskych kapacít a známych tvárí, ktorí sa bavili na hity legendárneho Michala Davida, Moniky Absolonovej, alebo na Orcheter Gustáva Broma so sólistami.

Šaty zo svadobného salónu Andy
Šaty (napravo) zo svadobného salónu Andy
Medický ples 2020 v Bratislave

Vo svadobnom salóne Andy nájdete rôznu škálu spoločenských šiat

Šaty sú tu naozaj rôzne, od jednoduchých padavých materiálov až po veľké honosná šaty aj s potlačou. Tohtoročné trendy vo výbere farieb sú veľmi rozmanité. Mnohé dámy siahnu po extravagantnejších modeloch a neboja sa ani žiarivých farieb ako je žltá, modrá, alebo ružová. Biela farba patrí tiež medzi obľúbené farby a ženy si tak môžu obliecť aj jednoduché svadobné šaty na ples. V prípade, ak vám nesadnú v salóne šaty, alebo veľkosť, model sa dá upraviť podľa požiadaviek, takže vašich vysnívaných šiat sa nemusíte vzdávať.

Facebook/Svadobný salón Andy
Facebook/Svadobný salón Andy
Facebook/Svadobný salón Andy
Facebook/Svadobný salón Andy

Všetko na jednom mieste

V salóne nájdete okrem pompéznych šiat aj doplnky ako náušnice, kabelky, vlasové ozdoby, alebo bolerká. Nemusíte tak hľadať všetko zvlásť, ale nájdete ich pod jednou strechou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu