Tiež už začínate pociťovať príchod jari? Privítajte ju s novým nábytkom, ktorý premení vašu domácnosť na nepoznanie.

Seďte pohodlne a štýlovo

Vychutnajte si rannú kávu, obed alebo jednoduché posedenie v kruhu najbližších štýlovo. Doprajte svojej kuchyni nové kuchynské stoličky.

Súčasným hitom sú moderné tvary a žiarivé farby v tých najrôznejších grafických potlačiach. Výrazný dizajn premení aj ten najnudnejší interiér na nadčasový. Pri výbere stoličiek treba zvážiť nielen ich estetickú stránku, ale aj spôsob, akým sa o ne budete chcieť starať. Je veľmi dôležité zamyslieť sa nad tým, či si zvoliť overenú klasiku v podobe ohýbaného dreva alebo celočalúnenú eleganciu, ktorej údržba je o trochu náročnejšia. Pri viacčlennej rodine s malými deťmi môžu byť praktické aj látkové sedačky na stoličky. Jednak ich môžete kedykoľvek vyprať,  ale najmä, môžete nimi bez veľkých nákladov doladiť alebo zmeniť farebnosť interiéru. Napríklad ak si teraz na jar zvolíte v kuchyni podložky na sedenie a prípadne i závesy na okná vo sviežich farebných tónoch, hneď sa celá miestnosť rozjasní.

Prekabáťte počasie praktickou markízou

Aj vy si radi vychutnávate jarné prebúdzanie prírody na domácej terase? Premeňte svoj balkón na súkromnú oázu pokoja. Skvalitnite si chvíľku pre seba vďaka šikovným doplnkom, akými sú moderné markízy. Títo nenahraditeľní pomocníci vás nielen uchránia pred nadmernými slnečnými lúčmi, ale tiež ušetria energiu, čím vám dlhodobo znížia náklady. Na výber máte markízy pre rodinné domy či byty, základné alebo luxusné modely. Z množstva farieb a vzorov si naozaj nebudete vedieť vybrať. Ak práve teraz si budujete, alebo rekonštrujete svoje rodinné hniezdočko, myslíte aj na markízy, aby sa nainštalovali ešte v čase dokončovacích stavebných prác. Verte, že ak sa už raz rozhodnete doplniť svoje bývanie o moderné markízy, nebudete ľutovať. Táto investícia sa naozaj oplatí.

Autor wm
Foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu