Sex, ktorý sa chlapovi nikdy nezunuje

V dnešnej dobe už ľudia vymýšľajú ohľadom sexu také veci, že obyčajná súlož sa mnohým rýchlo zunuje. Preto si ju musia koreniť a skrášľovať.

Je však sex, ktorý sa chlapom nikdy nezunuje, lebo je taký, aký majú radi. Aj keď má ich partnerka možno kilá navyše, malé prsia alebo celulitídu, takýto sex ich nikdy neomrzí.

Nesmie chýbať vášeň- bez tej by to vo väčšine vzťahu nefungovalo. Je to základná zložka pre dobrý sex. Pokiaľ tam je, sex sa nemá prečo zunovať. Vášeň rastie počas dňa. Sexy fotky, smsky, čokoľvek.

S ozbobami- sexy spodná bielizeň, negližé, pančušky. Raz za čas si niečo také obliecť, pravdaže nie stále, bude šalieť. Nevidí vás takto predsa bežne. Prípadne si dajte vôňu, ktorej nevie odolať. A nové zážitky sú na svete.

Pikantný- keď ste vodcom sexu a iniciujete ho vy. To si mnoho mužov nevie vynachváliť. A ešte (ale to len v prípade, že viete, že to má rád), môžete použiť vulgarizmy, troška sa odviazať a ukázať mu, že to od neho chcete aj napríklad na kuchynskej linke.

Nečakaný sex- spontánnosť. Keď si dvihnete sukňu vo výťahu, stiahnete ho k sebe do sprchy alebo len skrátka urobíte niečo, čo nečaká. Takýto sex miluje snáď ozaj každý chlap a prekvapeniu v podobe orálu iste neodolá.

Sex z lásky- keď je medzi vami láska, aj najväčší stereotyp, rovnaké polohy a rovnaký scenár, nezničia chuť.

By Diamond, Zena.pravda.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu