Ak sa vo svojom byte nesnažíte o dokonalosť, ale pri zariaďovaní radšej uprednostníte vytvorenie ležérnej domáckej atmosféry, potom sa môžete inšpirovať štýlom boho. Je odkazom na estetiku hippies a umeleckého bohémskeho umenia – odtiaľ pochádza jeho názov. Je nonšalantný, farebný, prírodný a veľmi eklektický. Opakovane inšpiruje dizajnérov interiérov, aj módnych návrhárov. 

Pre štýl boho sú typické etnické vzory. Najkrajšie vyzerajú na vankúšoch. V interiéri zdobenom týmto štýlom ich môžete položiť hoci aj  na zem ako sedadlá. Charakteristické preň sú zemité farby, mäkké textílie, ktoré vytvoria útulnú domácku atmosféru, prírodné materiály, predmety a doplnky – sú nadčasové a potešia oko po celý rok.

Aj keď štýl boho má ďaleko do okázalosti, nevyhýba sa zlatým doplnkom. Trblietavé dekorácie dodajú príbytku teplo a nádych glamouru.

Chladné večery trávime radi doma. Je to ideálny čas na knihu a šálku dobrého teplého čaju. Aromatický nápoj bude chutiť lepšie servírovaný v štýlovom hrnčeku. Modely ozdobené vzormi boho z WestwingNow.sk si určite okamžite obľúbite. Tiež prispievajú spolu s ďalšími detailmi a prírodnými aranžmánmi k vytvoreniu atmosféry skutočného domova. 

Foto: Westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu