Sezóna vianočných večierkov je tu. Už viete, v akom sviatočnom outfite zažiarite tento rok?

0
433
Sezóna vianočných večierkov

December je známy stresujúcimi prípravami na vianočné sviatky, ale tiež príjemnými  firemnými večierkami. Stojíte bezradne pred šatníkom a rozmýšľate, čo si na vianočný večierok oblečiete tento rok? Už nemusíte! Inšpirujte sa našimi tipmi na štýlový sviatočný odev, v ktorom rozhodne zažiarite.

Nedbalá elegancia

Keďže je firemný večierok zväčša neformálnou spoločenskou udalosťou, nemusíte siahnuť po dlhej róbe, či elegantných kokteilových šatách. Ak teda nemáte určený dress code, pri výbere vianočného outfitu sa môžete vyblázniť. Skvelou voľbou je v tomto prípade nohavicový kostým v kombinácii s netradičnou blúzkou, sukňa v áčkovom strihu s elegantným topom, ale tiež šaty.

Trblietky sú istota

Kedy si môžete bez výčitiek obliecť trblietavý outfit, ak nie práve vo vianočnom období? Trblietky k Vianociam jednoducho patria a pretavujú sa aj do oblečenia na párty, či na oslavu konca roka. Pri trblietavých modeloch však voľte rafinované strihy, ktoré podčiarknu vašu siluetu, no stále budú pôsobiť seriózne. Trendy sú šaty v midi dĺžke, trblietavá sukňa, či nohavice. Z farieb prevláda najmä tradičná červená, ale tiež strieborná, zlatá a smaragdovozelená. A nezabudnite, odvážne výstrihy, či rázporky sa na udalosť, akou je firemný večierok určite nehodia.

Sezóna vianočných večierkov

Materiály určené na zimu

Outfity určené na zimu sa nám okamžite spájajú s ťažšími materiálmi, ako sú pleteniny, ale tiež menčester, či zamat. Práve zamat dokonale vynikne na sviatočnom oblečení a zároveň vás zahreje. Uplatnenie nájde na samostatnom kúsku, akým sú šaty, či sako, ale tiež na doplnkoch. Efektne vyzerá napríklad na kabelke, lodičkách či čelenke.

V neformálnom duchu

Preferuje vaša firma skôr bláznivé outfity pred elegantným, či nablýskaným oblečením? V tom prípade môžete na firemný vianočný večierok doraziť napríklad v svetri s uleteným vianočným motívom. Vianočnú párty však môžete poňať aj tematicky a obliecť sa na ňu za Mikuláša, anjela, či inú typickú vianočnú postavu.

Doplnky nesmú chýbať

Aj jednoduché oblečenie dokážete sviatočne vyšperkovať doplnkami. Postačí, ak si vyberiete vhodnú kabelku a ďalšie doplnky v podobe náušníc, náramkov, či náhrdelníka. Nezabudnite ani na štýlovú obuv. Čižmy však na firemný večierok nepatria a namiesto nich siahnite po rafinovaných lodičkách.

Sezóna vianočných večierkov

Text: Michaela Miňová
Foto: freepik.com, pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu