Smartfón odolný proti prachu, vode a nečistotám, ktorý vám pomôže “zdolať každý deň”

0
615

Bezstarostný život s novou motorola defy

Nová éra odolných mobilných telefónov prichádza s odhalením motorola defy, prvého zariadenia v novej rodine telefónov. Na uvedenie tohto smartfónu do života si Motorola vybrala spoločnosť Bullitt Group, globálneho lídra v oceňovaných odolných mobilných telefónoch, aby dodala zariadenie, ktoré zvládne stres každodenného života a dobrodružstiev v prírode. motorola defy poskytuje všetky ochranné prvky, ktoré zákazníci potrebujú bez toho, aby to malo negatívny vplyv na silu, výkon alebo životnosť batérie.

motorola defy posilňuje misiu spoločnosti Motorola prinášať všetkým zmysluplné inovácie a je testovaná na odolnosť v skutočnom živote. Ide o vodotesný telefón, certifikovaný podľa priemyselných štandardov (IP68), ktorý je možné ponoriť do hĺbky 1,5 m po dobu 35 minút1, a to čiastočne vďaka jedinečnému krytu s dvojitým tesnením. Okrem toho je odolný voči pádu na 1,82 m, je certifikovaný podľa vojenských štandardov (MIL SPEC 810H), pričom čelí extrémnym teplotným podmienkam, vibráciám a otrasom.

Za posledné tri roky až 34% spotrebiteľov pokazilo alebo poškodilo svoj smartfón, takže motorola defy poskytuje komplexnú ochranu pred touto každodennou frustráciou. Od pádu zo strechy auta až po nečakaný pád z vrecka, rozliatia kávy až po zabudnutie telefónu na slnku3, tento odolný smartfón zvládne mnoho každodenných nehôd, čokoľvek vám prinesie váš deň. Vo svete, kde hygiena nikdy nebola taká dôležitá ako dnes, je rovnako upokojujúce, že táto odolnosť znamená, že motorolu defy môžete umývať tak často, ako si umývate ruky.

Smartfón vyniká v robustnej kategórii aj svojím fotoaparátom a umožňuje ostrejšie a jasnejšie fotografie za akýchkoľvek podmienok vďaka snímaču 48 MPx f / 1,84 s technológiou Quad Pixel, ktorý je ideálny na snímanie východu alebo západu slnka a na čokoľvek medzi tým. Svoje fotografie si môžete prezerať na 6,5” HD+ displeji, ktorý je chránený hrubým sklom Corning® Gorilla® Glass Victus™. Navyše vďaka dvojdňovej výdrži batérie5 s kapacitou 5 000 mAh s nabíjaním TurboPower™ už nikdy nezmeškáte žiadny okamih. Toto je telefón pre ľudí, ktorí zdolávajú každý deň a požadujú telefón, ktorý robí to isté.

motorola defy je k dispozícii v kovovej zelenej alebo čiernej farbe s elegantným textúrovaným dizajnom, ktorý zvyšuje jeho priľnavosť, s odnímateľným remienkom na zápästie na ukotvenie telefónu k ruke pre prípady, keď potrebujete viac bezpečia. Pripevnite ho, kedykoľvek je to pre vás praktické. 

Dostupnosť a cena

motorola defy bude k dispozícii na vybraných európskych a LATAM trhoch v nasledujúcich týždňoch s odporúčanou cenou 329 EUR / 279 GBP. Cena sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Úplnú špecifikáciu nájdete na stránke www.motorolarugged.com. Obrázky nájdete na našej webovej stránke (pri sťahovaní obrázkov alebo videí súhlasíte s našimi licenčnými podmienkami). 

Moto Defy Špecifikácie

 • Vodotesnosť – do 1,5 m po dobu 35 minút. Duálne uzavreté puzdro
 • Odolné voči piesku, prachu a špine, vlhkosti a slanej hmle – certifikované IP68
 • Vojenské normy, MIL-SPEC 810H pri extrémnom prežití, vibračné a nárazové testy
 • Opakovane testované na oceľ, do 1,8 m (6 stôp). Štrukturálne vystužený PCB. Vysoko kvalitná šnúrka na zníženie možnosti pádu
 • Odolné skutočnému životu. Umývateľné mydlami a jemnými dezinfekčnými prostriedkami
 • Výkonná nevymeniteľná batéria s kapacitou 5 000 mAh, nabíjanie TurboPower ™ 20 W. USB typ C. Vodotesný port. Výdrž batérie až dva dni
 • 6,5″ displej HD+ chránený 0,7 mm hrubým sklom Corning® Gorilla® Glass Victus ™ a 0,5 mm priehlbinami. Ovládateľný mokrými prstami
 • Android™ 10 (s upgradeom do 11)
 • 4GB RAM, 64GB úložisko, Rozšíriteľné úložisko (microSD™)6
 • Qualcomm SD662 2GHz octa-core procesor
 • 48MPx f/1.8 hlavný senzor + 2MP senzor hĺbky + 2MP macro snímač, 8MP predná kamera
 • LTE Cat 4, VoLTE, VoWiFi 
  • [pásma: LATAM: 1/2/3/4/5/7/8/19/28/66 alebo
  • EMEA: 1/2/3/5/7/8/18/19/20/26/28/38/40/41]
  • 3G HSPA+ [pásma: 1/2/4/5/6/8 or 1/2/5/8/19]
  • 2G GSM [pásma: 2/3/5/8]
 • Textúrovaný dizajn s extra úchopom
 • Programovateľná klávesová skratka s režimom Push to Talk (PTT)
 • Bluetooth 5.0, NFC
 • 3.5mm headset jack (vodeodolný)
 • Dual SIM – Nano SIM + microSD™ 
 • 2-ročná záruka
 • Android Enterprise podpora
 • Aktualizácie zabezpečenia pokrývajú 2 roky
 • Zero-touch podpora
 • Dostupné v kovovej zelenej a čiernej farbe

Vylúčenie zodpovednosti

Niektoré vlastnosti, funkcie a technické parametre produktu môžu závisieť od siete a môžu podliehať ďalším zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia. MOTOROLA, Stylized M Logo, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. a používajú sa na základe licencie. Qualcomm Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / alebo jej dcérskych spoločností. Qualcomm je ochranná známka spoločnosti Qualcomm Incorporated, registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC. Corning je registrovaná ochranná známka spoločnosti Corning Incorporated, Corning, N.Y., USA © 2020 Corning Incorporated. Všetky práva vyhradené. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. © 2021 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

1. IP68 certifikované: Prachotesné a plne vodotesné až do 1,5 metra po dobu 35 minút. Ak sa používa v slanej vode, zariadenie následne opláchnite vrátane audio konektora a USB konektora, aby ste predišli korózii soľou.

2. Odolný proti pádu až do výšky 1,8 metra

3. Rozsah prevádzkových teplôt od -25 ° C do + 55 ° C. Zvládne tiež extrémne zmeny teploty: prepínanie medzi chladom a teplom alebo naopak veľmi rýchlo.

4. 48MPx snímač kombinuje 4 pixely do 1, čo umožňuje efektívne rozlíšenie fotografií 12 MPx.

5. Časy výdrže batérie (doba hovoru, pohotovostná doba a ďalšie) závisia od 3G a závisia od používania siete a telefónu. Všetky údaje o výdrži batérie sú približné a založené na mediáne testovaného používateľa v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný čas) za optimálnych sieťových podmienok. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania

6. Dostupné úložisko používateľa je menšie vďaka mnohým faktorom, vrátane operačného systému, softvéru a funkcií využívajúcich časť tejto kapacity; môže sa s aktualizáciami softvéru zmeniť. Podporuje až 512 GB kartu microSD, karty microSD sa predávajú samostatne. Možno nebude možné presunúť obsah s obmedzeniami DRM na kartu.

Rýchlosti nahrávania a sťahovania závisia od dostupnosti siete, geografickej polohy a pravidiel operátora týkajúcich sa využitia dát. 

O Bullitt Group

Bullitt Group sú priekopníkmi odolných mobilných telefónov s viac ako desaťročnými skúsenosťami s „tvrdými technológiami“. Od svojho založenia v roku 2009 spoločnosť Bullitt neustále viedla na trhu so svojimi inováciami a získala medzinárodné ocenenia za svoje odolné mobilné produkty. Bullitt navrhuje, vyrába a distribuuje milióny mobilných telefónov na viac ako 50 trhoch po celom svete.

Bullitt je globálnym držiteľom licencie pre Cat® (Caterpillar Inc.) Land Rover a Motorola pre mobilné telefóny a súvisiace periférie. Jej portfólio sa neustále vyvíja prostredníctvom náročného spotrebiteľského výskumu a vývoja, ktorý využíva svoje výnimočné odborné znalosti v oblasti posilňovania a zodolňovania mobilných technológií pre požiadavky extrémnych pracovných podmienok a tvrdých praktík každodenného života.

Sídlo spoločnosti Bullitt Group je v anglickom Readingu a ďalšie pobočky v Spojených štátoch, na Taiwane, v Číne, Južnej Afrike, Nemecku a Austrálii.

www.bullitt-group.com

O strategických partnerstvách pre značku Motorola

Už viac ako 90 rokov je značka Motorola známa po celom svete vďaka vysoko kvalitným, inovatívnym a dôveryhodným produktom. Program Strategické partnerstvo značiek spoločnosti Motorola sa snaží využiť silu tejto ikonickej značky spojením s dynamickými spoločnosťami, ktoré ponúkajú jedinečné výrobky vysokej kvality obohacujúce životy spotrebiteľov. Partneri strategickej značky úzko spolupracujú s inžiniermi spoločnosti Motorola pri vývoji a výrobe ich produktov a zaisťujú, aby ich produkty zodpovedali prísnym normám bezpečnosti, kvality a spoľahlivosti, aké zákazníci od spoločnosti Motorola očakávajú. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o strategických partnerstvách značiek Motorola, sledujte nás @ShopMotorola.

foto: Motorola

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu