Život je dobrodružstvo

0
1052

 Či už ste vášnivý dobrodruh, alebo len chcete byť nezávislý na elektrickej sieti, tak práve pre vás je určená cenovo zvýhodnená  solárna súprava VENTURE 35 SOLAR KIT  s powerbankou Venture 35 a solárnym panelom Nomad 10.

Ľahký a prenosný systém je určený predovšetkým na dobíjanie drobnej elektroniky na cestách, výpravách, expedíciách a všade tam, kde je ťažký prístup k zdroju elektriny. Buďte nezávislí na zásuvkách a užite si výpravu mimo civilizácie na sto percent!

Nová powerbanka Venture 35 je pripravená aj na tie najdivokejšie dobrodružstvá. Kapacita 9600 mAh vám vďaka IP67 bude k dispozícii prakticky v akomkoľvek prostredí. Nevadí jej ani pád do vody. Je vybavená 50 lm svetlom a zo zásuvky ju cez USB-C dobijete za dve hodiny.

Panel Nomad 10 je možné pripevniť na batoh a dobíjať powerbanku počas chôdze. Optimálne je ale nastaviť panely kolmo k slnku pomocou polohovateľného stojanu. Je vybavený technológiou autoreštart, ktorá obnoví nabíjanie v prípade odpojenia kvôli nedostatočnému slnečnému svitu. Panel je vysoko odolný proti vode, snehu i mechanickému poškodeniu.

Panel Nomad 10 úplne dobije powerbanku Venture 35 na priamom slnku za 6-12 hodín.

Majte dostatok energie pre drobnú elektroniku, nech už ste kdekoľvek.

Odporúčaná cena: 159,90 €

Kúpite na SAVETHEDAY.SK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu