Každá žena má svoju dennú rutinu v starostlivosti o svoju pleť. Používame rôzne krémy, séra a masky, aby sme udržali našu pleť v kondícii. Svetoznáma značka Foreo prišla na trh s novinkou, ktorá napomáha redukcii vrások a zároveň sa stará o pleť v oblasti brady, tváre, krku aj čela. Tónujúci prístroj na tvár Bear využíva 5 intenzít mikroprúdovej technológie a T-Sonic pulzáciu pre efekt napnutia, tónovanie a zvýraznenie kontúr tváre.

Pri pravidelnom používaní prináša viditeľné a dlhodobé výsledky

Prístroj sa ľahko sa dobíja a skvele sa hodí pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Pri jeho použití nezabudnite aplikovať vodivé sérum, ktoré zaručuje bezpečnosť a maximálne výsledky. Môžete siahnuť po sére od Foreo, alebo po akomkoľvek gélovom sére, ktoré sa nevstrebe hneď do pokožky a viete s prístrojom Bear niekoľkokrát ľahko prejsť po kontúrach tváre.

Vyskúšali sme Bear na vlastnej koži

Najprv si potrebujete stiahnuť do mobilu aplikáciu FOREO For You. Aktivujte Bluetooth a synchronizujte prístroj s aplikáciou. Pomocou prípravku bez obsahu oleja odstráňte z pleti make-up, kožný maz a nečistoty. Naneste na tvár tenkú vrstvu vodivého séra pre bezpečné a efektívne ošetrenie a vmasírujte ho do pleti. Zvoľte si prednastavenú intenzitu procedúry a mikroprúdu pomocou aplikácie, alebo ručne stlačením univerzálneho tlačidla. Pomocou antišokového systému dokáže BEAR zmerať odolnosť vašej pokožky voči elektrickému výboju a nastaviť mikroprúd na požadovanú intenzitu pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie.

Po dobu 3 minút kĺzajte prístrojom BEAR po pleti na vybraných miestach. Po ukončení procedúry sa prístroj vypne. Používajte po dobu 3 minút 1× denne.

V aplikácii nájdete rôzne odporúčania na procedúry, no po čase si tak zvyknete na prístroj, že nebudete potrebovať postup, už pôjdete sami podľa seba. Pleť ostáva po masírovaní vypnutá a už po niekoľkých týždňoch sa dostavia viditeľné účinky. Okrem hydratácie a vypnutia pleti si všimnete, že vaša tvár ako keby ožila, a krásne sú zvýraznené kontúry tváre bez akéhokoľvek zákroku.

Medzi najväčšie výhody Fore Bear nepochybne patria tonizácia pokožky, redukcia známok starnutia, pevnejšia pleť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu