MUST HAVE 9. DIEL: AJ S TENISKAMI SA TO DÁ

SÉRIA MUST HAVE FASHION KÚSKOV POKRAČUJE! KEDY, KDE A S ČÍM, PREČO SÚ VŽDY “IN”? 9. DIEL JE TENISKOVÝ!

„Ajajajjajj.“ My ženy – to nie sú iba lodičky a topánočky s vysokými podpätkami, nedajbože ešte (alebo daj) aj s niekoľko centimetrovou platformou.  Niekedy treba siahnuť aj do najtajnejších kútov šatníka a vytiahnuť z nich zaprášené tenisky. Tie sú deviatym MUST HAVE!

PREČO JE TO MUST HAVE?

„Príde na psa mráz“ a pre ženu čas, kedy vymení obľúbené topánočky Popolušky za tenisky. Nie vždy sa Nám chce vláčiť sa na opätkoch alebo v tesných trendy mokasínkach, vo vysokých čižmách po kolená a s platformou „až po bradu“. Treba si aj s inou obuvou „zašpásovať“. Tie najlepšie pre bad day, pre deň, keď ste rada, že ste rada, keď sa Vám nedarí, ale aj keď sa Vám darí. Jednoducho vtedy, keď máte na to chuť! Na teniskové pohodlie.

…byť za športovú, nie je žiadny módny hriech…

Dokonca aj v tomto smere môžete byť super štýlová. Stačí iba sledovať módne trendy aj vo svete tenisiek. Dnes to stavte na robotické farby jari! Farby kovov túto sezónu prajú všetkým dobrým teniskám. Ich výhodou je, že sa dajú zladiť aj so športovejším sakom, topom a džínami. Kompromis medzi formálnosťou v práci a pohodovou náladou v duši.

…nie sú iba do fitka…pri najpopulárnejšom ženskom kardiu sú MUST HAVE…

Sme shopoholičky, čo si budeme klamať. Každá žena je, keď sa do „toho“ dostane. Brázdiť si to od butiku k butiku na vysokých podpätok znie síce lákavo, ale v skutočnosti je to nereálne. Ak neobľubujete bolesti nôh po dobre zvládnutej túre v obchodoch. Tenisky sú to pravé! K sukni aj k roztrhaným rifliam. „In“ budete stále.

…áno aj na žúry…

Môj recept je nasledovný. Poďme sa hrať do polnoci na dámy, ktoré s „ľahkosťou“ pretancujú songy na parkete. Po 12tej aj Popoluška stratila svoju lodičku. Nechajte sa inšpirovať – Vy zahoďte obe. Z kabelky vytiahnite „číňanky“ a pokračujte až do rána! Aspoň si tie drahé vysoké skvosty na nohách nezničíte.

Či sú pre Vás typické alebo nie! Môžete mať jedny aj desiatky. Je to 9. MUST HAVE od WomanMan.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu