Športová značka 4F otvára štvrtý obchod na Slovensku – v košickom nákupnom centre Atrium Optima

Medzinárodná športová značka 4F otvára v týchto dňoch už svoj štvrtý obchod na Slovensku, konkrétne v košickom nákupnom centre Atrium Optima. Slávnostné otvorenie prebehne od 28. do 30. apríla, pričom zákazníci, ktorí obchod v tomto období navštívia, sa môžu tešiť až na 20-% zľavy na všetky produkty.

Otvoreniu košickej predajne predchádzalo spustenie pobočiek 4F v nákupnom centre Forum v Poprade, Mirage v Žiline a Centro v Nitre, ktoré prebehli na prelome jesene a zimy 2016. V Čechách pozostáva predajná sieť 4F z troch obchodov, ktoré sa nachádzajú v nákupnom centre Černý Most v Prahe, Aupark v Hradci Králové a Forum Nová Karolína v Ostrave.

Nový obchod v Atrium Optima v Košiciach disponuje plochou 167 štvorcových metrov a nachádza sa na prízemí budovy. Jeho otvorenie je spojené s príchodom novej kolekcie Jar/Leto 2017, ktorá bude k dispozícii už pri otvorení. Aj ju, rovnako ako ostatné kolekcie 4F, charakterizuje funkcionalita a farebnosť, pričom sú vyrobené najnovšími športovými technológiami, aby prinášali ten najlepší komfort. Kolekcia ponúka unikátny dizajn s klasickými, ale aj tlmenými farbami. Zahŕňa aj širokú škálu produktov pre bicyklistov, ktoré ocenia najmä slovenskí zákazníci, nakoľko cyklistika je v súčasnosti na Slovensku najrýchlejšie rastúci šport.

„Otvorenie novej predajne nás veľmi teší, pretože expanzia na Slovensku a v Čechách predstavuje kľúčový bod v rámci nášho strategického plánu. Sme radi, že konečne môžeme otvoriť obchod aj vo východnej časti Slovenska. V Poľsku je 4F veľmi známou športovou značkou, a my veríme, že sa ňou čoskoro stane aj na Slovensku, kde sa športovanie teší mimoriadne veľkej obľube,“ hovorí Bartosz Weselowski, obchodný manažér 4F.

Globálna sieť obchodov 4F pozostáva v súčasnosti z takmer 200 značkových predajní v Poľsku, v Lotyšsku, v Českej republike, na Slovensku a v Rumunsku, pričom ďalšie obchody v Strednej a vo Východnej Európe sú naplánované na rok 2017. 4F je zastúpená aj vo vyše 300 viacznačkových predajniach na dvadsiatich siedmych európskych trhoch.

Okrem oblečenia pre bežných spotrebiteľov je 4F známa svojou spoluprácou s rôznymi asociáciami profesionálneho športu, vrátane lyžiarstva, krasokorčuľovania, biatlonu, atletiky, ako aj hádzanej a cyklistiky. Na Olympijských hrách 2016 v Rio de Janeiro obliekla 4F reprezentantov Poľska, Lotyšska a Srbska.

foto: 4F

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu