Ste správna kamarátka? Otestujte sa!

Má byť úprimná, vždy poruke, ale vedieť aj rázne povedať. Aká ste kamarátka?

Čakáte od nej, že vám povie pravdu, aj keď je krutá, že vás poľutuje, keď to potrebujete a bude sa za vás biť. Taká má byť skutočná priateľka.

Nemiluje ťa- počuť to je strašné, ale vy ste presne na to, aby ste to svojej priateľke povedali. Lebo klamať v dôležitých veciach jej môže hocikto, ale vy nie. Ak treba, zopakujte to aj ráznejšie.

Nerozdelí vás vzťah- je normálne, že si jedna z vás nájde partnera a tá druhá ho mať nemusí. Ale presne aj o tom je kamarátstvo. Ona to pochopí a pochopí aj to, že sa už neuvidíte každý deň a možno ani každý týždeň. Hlavne sa o tom porozprávajte a uistite sa, že vždy tu jedna pre druhú budete.

Raz hore, raz dole- v každom živote sa niekedy udeje dráma a možno nie jedna. A na to ste tu vy. Aby ste povzbudili, potešili a posunuli ju vpred.

Už dosť- aj na toto ste tu vy. Presne tak, ako jej musíte povedať, že ju bývalý už nemiluje, tak aj musíte ukončiť jej trápenie a utápanie sa v minulosti. Občas treba aj pritvrdiť a keď to nedochádza jej, musí vám.

Zmena- mnohým ľuďom sa v živote stane, že potrebujú zmenu. Nie nové vlasy, ale obrovskú životnú zmenu. Odísť niekam ďaleko, zmeniť radikálne prácu, či nájsť samú seba. Ak to potrebuje aj vaša priateľka, nie je na mieste riešiť, či vám bude chýbať a čo bez nej budete robiť. Aj keď vám chýbať bude. Ste tu na to, aby ste ju v rozhodnutiach podporili a keď vidíte, že to skutočne potrebuje, nasmerujte ju tým správnym smerom.

By Diamond, zena.pravda.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu