S príchodom teplých dní meníme nielen šatník, ale aj odevné doplnky. Neoddeliteľnou súčasťou každého dámskeho outfitu je nepochybne kabelka. Oživí každý look a v neposlednom rade do nej môžete odložiť všetky svoje poklady. Viete aké kabelky budú IN počas tohtoročnej jari a v prichádzajúcom lete!

V štýle baguette

Kabelka, nápadne pripomínajúca chrumkavú bagetu je rok čo rok obľúbenejšia. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a kratšej rúčke sa stala ikonou medzi kabelkami. Navrhli ju v roku 1997 a každý rok sa jej dizajn prispôsobuje aktuálnym trendom. Túto sezónu sa bude nosiť predovšetkým v jemných pastelových tónoch a tiež s kovovým remienkom, namiesto koženého. Kabelka „baguette“ nesmie chýbať v šatníku žiadnej modernej ženy!

Double trouble

Kto povedal, že k outfitu si musíte zvoliť len jednu kabelku? Prichádzajúca sezóna búra mýty v móde a platí to aj o kabelkách. Kabelka 2 v 1 je aktuálnym horúcim trendom, ktorý jednoducho nemožno prehliadnuť. Takáto kabelka sa vyrába v dvoch rozmeroch, v jednej menšej a druhej väčšej verzii. Možno ich nosiť oddelene, no štýlovo vyzerajú práve vtedy, ak sa spolu skombinujú. 

Metalické odlesky

Vládnucim trendom jari, ale aj leta sa stáva filtrovaná a metalická kabelka. Už dávno neplatí, že takáto kabelka sa hodí len na spoločenskú udalosť. Dopriať si ju už môžete aj ku casual, či športovým outfitom. Čím viac flitrov, alebo odleskov, tým lepšie! Trblietavú kabelku zvoľte v mini rozmeroch, alebo naopak v netradičnom asymetrickom vzhľade. 

Mini je in

Objemné neforemné kabelky odložte počas teplých dní na dno šatníka a zaobstarajte si kabelku v mikro rozmeroch. Hoci do nej toho veľa neschováte, bude spestrením každého outfitu. Zvoliť môžete model do ruky, ale aj cross body verziu. Na mini kabelkách budú nasledujúce mesiace dominovať veselé florálne motívy, i sýte farby, ako je cukríková ružová, či oranžová. Trendom sú aj animálne potlače s motívom leopardích škvŕn či hadej kože. 

Text: Michaela Miňová

Foto: unsplash.com, pexels.com, pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu