Šetrenie je dnes v kurze. Pri možnostiach šetrenia je každá rada dobrá. Týka sa to aj situácie, keď vám znenazdajky doslúži chladnička, vysávač len bezvládne leží na zemi, alebo vypovie službu práčka. Ale ušetriť môžete aj vtedy, ak si chcete kúpiť napríklad novú sušičku. 

Veru tak, spotrebiče sa nás nepýtajú, či sa nám hodí, aby už skončili svoje poslanie, teda slúžiť nám a či majú ešte chvíľu vydržať. Bez varovných signálov sa odporúčajú a nám zostáva len premýšľať, kde vziať financie na nového pomocníka. 

Vedúca predajne PLANEO v Bánovciach nad Bebravou Beáta Gieciová v takých prípadoch odporúča využiť nákup na splátky. „Kúpa nového veľkého spotrebiča zvykne rodinným rozpočtom poriadne zamávať. Len málokto si môže dovoliť jednorazovo vytiahnuť z peňaženky niekoľko stoviek na novú chladničku, práčku či kvalitný vysávač. Tento rok môžeme hovoriť o naozaj enormnom záujme o nákup na splátky či využívanie rôznych akcií. Niet sa čo čudovať, rôzne krízové opatrenia sa dotýkajú nás všetkých,“ približuje svoje skúsenosti zamestnankyňa v predajni PLANEO s 11-ročnou a dodáva: „Využite nielen neustále prebiehajúce akcie a zľavy, ale aj Dopravu Premium a nový spotrebič máte doma bez starostí a s úsmevom, ako dobre ste nakúpili.“ 

Pozrite sa, aké sú výhodné nákupy na splátky do 23. 4. 2023

Mladú Bánovčanku dopĺňa jej kolegyňa z košickej predajne PLANEO Emília Hellebrandová: „Chladničky, práčky a sušičky si pri výhodných akciách zákazníci kupujú nielen vtedy, keď im už doslúžili, ale aj keď majú doma staršie spotrebiče s vyššou spotrebou energie,“  a do pozornosti dáva značku Philco.Práčky Philco so systémom množstevnej automatiky optimalizujú spotrebu energií podľa množstva a druhu pranej bielizne a bubon Crystal je zas šetrný k textilu. Senzoricky riadené sušičky s označením PDCI zas patria k najúspornejším sušičkám na našom trhu. Na inventorový motor svojich výrobkov dáva Philco až 10-ročnú záruku, čím si stojí za svojou kvalitou,“ prízvukuje vyškolená odborníčka. 

Problémom vo vašej domácnosti sa skôr javí vysávač? Tipom Petry Sochorovej z PLANEO Levice sú vysávače Sencor. Podľa jej slov táto tradičná značka domácich spotrebičov ulahodí každému, či už chce klasiku, robotický vysávač alebo bezšnúrový. Osobne dáva do pozornosti tyčový vysávač SENCOR SVC 0725BK 4 v 1, lebo je ľahučký a veľmi dobre sa s ním manipuluje.Za jednu cenu dostanete vysávač, mop, ručný vysávač a vysávaciu jednotku s kefami na psie chlpy a UV-C lampou s dezinfekčným svetlom pre extra čistú domácnosť. Pracuje potichu, má dlhú výdrž, neobťažuje vás šnúrami a na digitálny motor má 6-ročnú záruku,“ opisuje prednosti vysávača predajkyňa so 6-ročnou praxou. 

Foto: PLANEO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu