Štýlová aj na horách

Zima nám už klope na dvere a zimné oblečenie sa dáva do popredia u každej z nás. Zimné kabáty, bundy, kožuchy a čižmy nás budú sprevádzať ďalšími mesiacmi. Možno patríte medzi ľudí, ktorí uprednostňujú skôr leto a pred zimným obdobím sa najradšej skrývajú v teple domova. Zima má ale svoje čaro.

Zasnežená príroda, vločky snehu alebo prechádzky lesom prospievajú nie len vášmu telu, ale aj vašej duši. Predstavte si romantický víkend v Tatrách alebo menšiu túru a chatovačku s priateľmi? Zážitky sa dajú zbierať aj mimo domu a sú nezameniteľné. Nemusíte byt špičková lyžiarka ani skúsená turistka, stačí ak si zoberiete so sebou na výlet dobrú náladu a vyzbrojíte sa tým správnym oblečením.

Lyžiarske bundy a zimné oblečenie vôbec nemusí byť fádne. Práve naopak. Naštartujte sa kvalitným odevom a keď sa budete cítiť dobre vo svojej koži, hneď sa vám pôjde do hôr s lepším pocitom. Vyberte si farebnú kombináciu podľa nálady. Niekto chce zaujať na svahu unikátnou kavalkádou farieb, iný uprednostnia jednofarebné zimné oblečenie. Celý outfit môžete oživiť  veľmi jednoducho. Zimná obuv vám zohreje nohy a zároveň môže slúžiť aj ako perfektný módny doplnok. Či už siahnete po pohodlnej kolekcii alebo po funkčnom páry, vždy majte na mysli, že sa v nich musíte cítiť komfortne hlavne vy.

A koniec koncov, zima nemusí byt vôbec nudná a pochmúrna. Vyfarbite ju podľa seba a zbierajte zážitky s úsmevom na tvári a vždy štýlovo.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu