Tento rok sa oplatí aj neposlúchať. Adventné kalendáre od Mixit sú pre všetkých, ale Čertovská nádielka plná uhlia len pre nezbedníkov

0
1035

 Mixit ako každý rok pripravil adventné kalendáre preplnené dobrotami, ktoré milujú deti aj dospelí. Spolu s nimi predstavuje Mikulášsku nádielku, ktorá sa po novom rozširuje aj na tých, čo tento rok namiesto dobrých bodov a plusiek zbierali skôr pokarhania a napomenutia. Namiesto uhlia na nich čakajú Uhlíkové orechy, ktoré od ozajstného uhlia nerozoznajú, a chrumkavá Čertovská nádielka.

Mixit rozhodne nemá v pláne nabádať nikoho ku neposlúchaniu. Ale pretože celý rok bol tak trochu na ruby, rozhodli sa pripraviť odmenu pre všetkých aj nezbedníkov. A tak vznikli Uhlíkové orechy tubus plný uhlia, aspoň teda na prvý pohľad. Keď sa do toho uhlíka zahryznete, zistíte, že chutí po horkej čokoláde, mandliach a lieskových orechoch. Také uhlie budú aj tí dobrí závidieť!

Uhlíkové orechy, 240 g, 9,19 €, zloženie: Mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, lieskové orechy v horkej čokoláde s čiernym prachom.

  A kúsky uhlia, teda ehmm orieškov, nájdete aj v Čertovskej nádielke, kde okrem nich ochutnáte aj ďalšie oriešky a sušené ovocie. Pretože citrusy a exotickejšie ovocie do mikulášskej nádielky patrilo tiež.

Čertovská nádielka, 400 g, 9,59 €, zloženie: Mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, jadrá lieskových orechov v horkej čokoláde s čiernym prachom, plátky banánu obalené v mede, jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde a škorici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské orechy – jadrá polovičné, arašidy.

Mixit ale klasicky myslí aj na tých poslušných. Mikulášska nádielka už je mikulášsky evergreen a ani tento rok nebude táto zmes orechov, čokolády a sušeného ovocia chýbať. 

 Mikulášska nádielka, 400 g, 8,69 €, Zloženie: Sušené datle, medový banán, sušené figy, pražené arašidy, kľukva (brusnica kanadská), kešu, mandle, vlašské orechy, sušený physalis, para orechy.

A rovnako tak nebude chýbať tradičný maxi adventný kalendár. Pretože čakanie na Ježiška by si mali osladiť malí aj veľkí. Odmeny z adventného kalendára totiž chutia všetkým a každý december slúži ako rýchla desiata do školy aj do práce. A nebojte, budú vám chutiť aj doma. V adventnom kalendári sa ukrýva mix vrecúšok s orieškami a lyofilizovaným ovocím, rôzne príchute Mixitiek a aj lahodné minimixitelly. Kto by nechcel mať až do Vianoc o sladkú desiatu postarané?

Mixit adventný kalendár, 41,69 €, zloženie: to sa dozviete každý decembrový deň;)

Mixit, ktorý tento rok oslávil 10 rokov a významne sa zapojil napríklad do zbierky Energia lekárom a vôbec prispel desaťtisícami eur zdravotníkom, pripravil svoje špeciálne mikulášske dobroty tak, aby si mohli pochutnať úplne všetci. Čert vie, že si ich tento rok obzvlášť zaslúžime!

Všetky spomínané produkty budú v ponuke od konca októbra.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu