Celulitída alebo pomarančová koža v oblasti zadku a stehien. Estetický neduh, ktorým trpí v tejto dobe i mnoho štíhlych žien. Prečo sa tento problém objavuje a čo ho spôsobuje? Ako s ním môžeme bojovať my?
Celulitída, odborne lipohypertrofia nie je nič iné ako nadmerné ukladanie tukov – lipidov v problémovej oblasti. Tukom sú vyplnené tukové bunky, ktoré sa nadmerne zväčšujú a sú vytláčané cestou najmenšieho odporu smerom k pokožke. Tým, že nám vďaka zlému životnému štýlu a prostredia slabne podkožné väzivo a pevnosť kože je chabá, je viditeľný vzhľad celulitídy – nevzhľadných jamiek. To, že celulitída nie je nič pekné vieme, ale je hlavne aj nebezpečná pre naše zdravie. Zväčšujúce sa tukové bunky utláčajú okolité cievky a kapiláry. Problémová časť sa neprekrvujú a nefunguje lymfatický systém, ktorý nemôže odvádzať toxické látky. Majte na pamäti, že celulitída nebude nikdy lepšia, ale len horšia.

Ako si môžeme sami proti celulitíde pomôcť?
Základom je, samozrejme, pohyb a dodržiavanie správneho pitného režimu. To nám, bohužiaľ, zadné partie dostatočne neprekrví. Ideálnym pomocníkom je Body Wraps Anticellulite. Metóda, ktorá má v sebe vybrané aspekty, ktoré sa navzájom podporujú a na problém s celulitídou fungujú.

Procedúra Body Wrasp Anticellulite začína užitím potravinového doplnku Body Wraps Fat Killer, ktorý napomáha rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. Samotný zábal – wrap – telo ovinie po smere toku lymfatického systému ovínadlami napustené v kúpeli zo špeciálne vyvinutého bahna, ktoré pomáha spevniť podkožné väzivo a pokožku, vie bojovať proti ukladaniu tukov, podporuje mikrocirkuláciu a tým aj lymfatický systém. Telo potom pri kardio cvičení v správnej tepovej frekvencii začne ešte lepšie odbúravať tuk. Pri cvičení ovínadlá tlačia na nerovnú pokožku, ktorú tiež odvodňujú.
Na záver sa vykoná špeciálna proticelulitídna masáž, ktorá celulitídu v problémovom mieste pekne prekrví. Tým sa urýchli látková výmena, a tak sa môžeme celulitídy lepšie zbaviť. Podporiť celú kúru môžeme potom aj z domu, a to pomocou špeciálneho prehrievacieho oleja proti celulitíde BW Body Wraps Anticellulite Oil, ktorý používame spolu s valčekom, ktorý celulitídu úplne „rozvalcuje“.
Vhodný potravinový doplnok odporúčame BW Pills Light Legs, ktorý sa užíva na podporu lymfatického systému a tým aj zmiernenie celulitídy. Adekvátnym doplnkom je aj čaj BW Body Wraps Lymfatic, ktorý tiež pomáha odvodiť. Pokiaľ po kúre dodržíte zásady zdravého životného štýlu a pitný režim, celulitídy sa ďalej báť nemusíte.
Viac nájdete na: www.bodywraps.cz

foto: bodywraps.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu