TEST | Mini cooper S

0
1522

Čo hovorí slovenská speváčka Mária Čírová na novučičký Mini Cooper S?

Je ťažšie ovládať živé kone alebo kone pod kapotou? Kedy vás zaujali tie „motorové kone?“

Určite je ťažšie ovládať živé zviera ako tie kone pod kapotou. Tie som obdivovala od deviatich rokov, kedy som sedela na tatinových kolenách a na krátku vzdialenosť šoférovala. Hhneď som vedela, že ma to bude v živote baviť. Mali sme rodičovskú Škodu Favorit, neskôr veľké osemmiestne Mitsubishi. V sedemnástich som si urobila vodičák, ale stala sa mi nepríjemná vec čo sa týka vodičského výcviku. Inštruktor nás už napísal na skúšky, ale nikoho nenapadlo pozrieť na môj občiansky, že nemám ešte 18 rokov. Prvá som mala vyparkovať z garáže a všetci z toho mali stres. Spravila som na plný počet bodov teoretickú časť aj praktickú skúšku. Na druhý deň zistili že sa stal omyl, tak som musela o mesiac opakovať skúšky, v deň mojich 18. narodenín.

Kedy prišlo vaše prvé auto po rodičovskej Favoritke?

Vďaka môjmu mužovi som mala možnosť jazdiť na skvelých autách, čiže v tomto ohlade som mala veľké šťastie. Vyskúšala som si BMW X5 či Mercedes GLK. Veľké auto pre mamičku s dieťaťom bolo ideálne a cítila som sa bezpečne, mala som priestor na kočík, detské sedačky a všetky potrebné veci. Ale pre potreby kapely sme museli nakoniec kúpiť veľkú dodávku, VW Caravelle a na moje prekvapenie sa mi dobre šoféruje aj na nej. Kamarátky ma zvyknú prezývať autobusárka.

Koncertujete, máte rodinu. Auto je pre vás asi nepostradateľný spoločník, ktorý vám pomáha. Je to len nutnosť šoférovať alebo si to aj užívate ako relax?

Veľmi rada šoférujem a veľa času strávim za volantom. Stále sa niekde premiestňujem, ale koľko má auto koní a aký má motor, tak to nie je moja parketa. Jazdím často do Trnavy, kde mám rodičov. Šoférovanie je relax, je aj nutnosť, aby som zvládala pracovné povinnosti aj rodičovské. V aute počúvam veľa hudby, prichádzajú inšpirácie a ja tvorím. Je to také moje hudobné štúdio. K nemu mám vždy dva vokály v podobe detí Huga a Zoe. Ideálna zostava a môžeme ísť. Spievame si, počúvame rozprávky, deti sú zvyknuté aj na dlhšie cesty, takže nie je problém.

Je to pre vás česť a pocta byť ambasadorkou BMW?

Spoločnosť BMW ma oslovila na spoluprácu a s radosťou som ju prijala. Byť ambasadorkou novej jednotky ma naozaj potešilo. Na jednotke sa mi veľmi dobre jazdí aj sa mi veľmi páči. Je to ideálne mestské autíčko.

… Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní WomanMan magazine, kupujte v sieťach predajní Mediapress / GG tabak.

video production | firemnevideo.sk
video marketing agency | TVspot.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu