Tieto veci by ste partnerovi nikdy tolerovať nemali

Aj keď tolerancia, dôvera a kompromisy patria medzi najdôležitejšie veci vo vzťahu, ani s tým to netreba preháňať. Lebo aj keď ste tolerantná partnerka, muži to vedia pekne zneužívať. A keď vidia, že vám veľa vecí neprekáža, ľahko prekročia hranice.

Ešte predtým, ako sa to stane, ukážte, čo je už za hranicami vašej tolerancie.

Flirt s inými ženami- od flirtu je to už len krôčik k nevere. Samozrejme, flirtovanie je prirodzené a bežné aj u zadaných, ale netreba to preháňať a najmä nie robiť to často, lebo si to aj ten druhý môže zmýliť a vášmu partnerovi sa to môže tak zapáčiť, že sa mu to ľahko vymkne z rúk.

Veľa alkoholu- veľa mužov si radi vypijú, vypnú tým, oddýchnu si, ale keď sa to stane pravidlom a váš chlap bude radšej tráviť čas pri poháriku ako s vami, začína problém. Podchyťte to čo najskôr.

Prednejší sú priatelia- toto je často spojené aj s alkoholom. Priatelia by nemali byť na mieste pred rodinou. Je prirodzené, že sa musí stretávať s kamarátmi, ale tráviť s nimi viac času ako s vami je len na škodu. Keď už na začiatku vzťahu vidíte, že ich uprednostňuje pred vami, hneď mu naznačte, že sa vám to nepáči.

Príliš lenivý- keď ho nevidíte inde ako na pohovke a na vás je úplne všetko, dlho mu to tolerovať nebudete. Hneď na začiatku mu radšej objasnite, že aj on má svoje povinnosti a že vy nie ste slúžka. Každý si zaslúži odpočinok, ale nie tak, že ten odpočinok trvá neustále.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu