Deň všetkých mamičiek je tu čo nevidieť a všetky veľké i malé deti si už chystajú pre tú svoju jedinú ako poďakovanie, prejav lásky a úcty krásnu kyticu a malé sladké prekvapenie k tomu. Jasné, že je vaša mamka najlepšia. Poďakujte jej aj tónmi mrazom sušeného ovocia s poriadnou porciou čokolády, ktorá obalí nervy. Nemal by chýbať ani exotický passion fruit a physalis, čučoriedky alebo tiež ríbezle či banán v čokoláde a k tomu ešte jahody a ružová Ruby čokoláda. Namiešala ich pre všetky mamičky jedinečná Besky zo spoločnosti Mixit.

Poznáte ju lepšie ako ktokoľvek iný, takže si z Mixit dobrôt pokojne vyberte pre svoju mamičku to, čo ju poteší najviac. Ku Dňu matiek nemusíte dávať len klasické bonboniéry. Je tu totiž Mixit Darčeková sada MiniMixitell v prémiovej verzii, ktorá poteší každú mamičku, babičku aj prababičku. S ich tvorbou Mixitu pomáhala špecialistka Veronika Besky Beskydiarová. 

Doprajete im tak degustáciu neobyčajne jemných, hodvábne krémových masielok z lahodných lieskových orieškov. Môžu si ich pridať napríklad do jogurtu alebo jednoducho natrieť na pečivo. Lepšia ako ruža je ružová Darčeková sada pre ženy. Chuťovo (aj farebne) zladená sada obsahuje až sedmoro dobrôt: Praclíky, Mixitka, Crème boule – Strawberry caramel a ďalšie mňamky. Môžete siahnuť aj po ovocí na kašu, chrumkavom ovocí, praclíkoch s jogurtovou čokoládou a jahodami. A pretože to robíme srdcom, nechýbajú ani ružové čokoládové srdiečka. Lyofilizované maliny, šťavnaté čerešne a osviežujúca arónia. 

Veľká Darčeková sada pre mamičku okrem Mixu pre mamičku ukrýva aj tubus chrumkavých jahôdok, malinové hrudky Mixit Crunchies aj vrecúško praclíkov v jogurtovej čokoláde a Crème boule.

Svoju mamičku poznáte najlepšie, môžete jej preto v Mixit.sk namixovať musli a ďalšie zdravé dobroty na chrumkanie presne podľa jej preferencii alebo zdravotných obmedzení. 

Ak sa poponáhľate, stihnete to zrealizovať a objednať si tak, aby sa z darčeka mohla vaša oslávenkyňa tešiť presne 12. mája. 

Foto: Mixit.sk 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu