TÝŽDEŇ PLNÝ AMBÍCIÍ

MÁTE PROBLÉM SO ZÁVäZKAMI? ČO SI SĽÚBITE DNES, ZAJTRA UŽ NEPLATÍ? NEDÁVAJTE SI DLHODOBÉ CIELE, ALE SVOJE TÝŽDNE PLNÉ AMBÍCIÍ!

Plňte si svoje túžby kúsok po kúsku. Žiadne dlhodobé ciele, žiadne veľké méty. Iba malé „týždňovky“. Chcete niečo dosiahnuť, no bez určenej hranice sa do toho nikdy nepustíte? Toto zaberie!

ŽIADNE VEĽKÉ VECI

Chcete pohyb, no neviete sa k nemu dokopať? Skúste to takto – jeden týždeň to dám. Nalepte si na chladničku papierik s nápisom – týždeň pohybu! Sedem dní na uskutočnenie dlhodobej ambície. Vízia iba siedmych dní Vám ju uľahčí.

Jeden deň vybehnete hore po schodoch dvakrát, druhý strávite hodinku na jóge, tretí si zabeháte… . Keď sa Vám nechce? Poviete si – „veď už len tri dni, to dám!“. Zrazu týždeň za nami a zistíte, že ste nesklamali. Svoj týždeň plný ambícií. Či si ho chcete „o pár dní predĺžiť“ je len na Vás. V každom prípade Vás už nič nedrží.

…a môžete pokračovať v ďalších snoch…

Pre zmenu je ďalší týždeň venovaný upratovaniu. Predstava niekoľkohodinového celovíkendového upratovania je desivá! Ak si však v pondelok umyjete jedno okno, v utorok operiete závesy, v stredu vyumývate kúpeľňu a utriete prach na poličkách, vo štvrtok požehlíte, … a ani neviete ako je nedeľa a byt je vyšperkovaný! Vy ste ani nezbadali, že by ste nekončiacim upratovaním stratili hodiny voľného času. S dobrým pocitom oddychujete v čistých izbách s kávičkou v ruke!

…týždne plné ambícií po celý život…

Týžden krásnych vlasov – keď si ich každý deň ošetríte maskou, olejčekom a v piatok zase kúrou. Týžden pre zdravú pleť a pokožku. V pondelok píling, v utorok uhorky na očiach, v stredu bahenný zábal, …. . V nedeľu ste ako nová!

Bez žiadnych stresov a radikálnych zmien. Pozvoľna a postupne. S citom k samej sebe a k okoliu. Takto sa plnia malé túžby a ciele počas siedmych dní!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu