Podľa tohto zistíte, že by váš chlap mal ostať len v kolónke „kamarát“

Niekedy po čase zistíte, že je váš partner asi naozaj lepší kamarát, a tak by to radšej malo byť. A ako to zistíte?

Často je medzitým tenká hranica, lebo tak, ako si rozumiete s kamarátom, mali by ste si aj s partnerom. Vedieť sa o hocičom porozprávať, byť uvoľnený, otvorený, ale samozrejme sú tam zásadné rozdiely.

Ak máte pochybnosti, či svojho chlapa nedať späť do kolónky kamarát, čítajte.

Nemáte sex alebo vám tak nechutí- hovoríme o tom, keď s ním naozaj sexovať nechcete, už vás to neláka a radšej sa s ním iba rozprávate.

Neviete si s ním predstaviť budúcnosť- to tak pri kamarátoch zvykne byť. Chcete ich mať niekde po boku, ale nie ako celoživotného partnera.

Ľúbite ho, ale inak- stále si možno hovoríte, ale veď ho ľúbim, aj keď možno nie tak, ako by som mala. Iste ho môžete mať rada, aj ľúbiť, ale ako priateľa a kamaráta. Je vám blízky, ale možno nie tak, ako napríklad vašej kamarátke jej muž. Kým ona o ňom hovorí, ako o partnerovi, ktorého miluje, vy to povedať nemôžete.

Nechcete s ním bývať- každý má svoje muchy, ale tie jeho vám v spoločnej domácnosti prekážajú tak, že je asi lepšie zostať priateľmi.

Ste za otvorený vzťah- pokiaľ stále túžite stretávať sa aj s inými chlapmi, nechcete stereotyp s jedným aj napriek tomu, že máte dobrý sex a super vzťah, nenechajte sa ukecať do partnerstva. Budete len nešťastná. Nechajte si tohto super chlapa ako kamaráta.

Ako brat- a toto je pre muža asi najhoršie. Keď ho považujete za svojho brata, toho, na koho sa môžete obrátiť, ochrancu, ale nič viac. A nakoniec vás tak potom aj každý berie.

By Diamond, Wanda.atlas.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu