Už nikdy viac potrhaná alebo pripečená bábovka! Dr. Oetker prichádza s praktickým pomocníkom do každej kuchyne

0
1322

Z najnovších prieskumov o pečení vyplýva, že minimálne raz týždenne doma pečie 42 % Sloveniek*. Čo robiť, ak sa vám podarilo pripiecť koláč? Nezúfajte a uľahčite si život profesionálnou pomôckou na domáce použitie.
Backspray Dr. Oetker sa zaručene stane neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne. Vďaka tejto novinke už nič nepripečiete a všetky vaše sladké dobroty budú vyzerať ako z gastronomického časopisu!

Ešte väčšia radosť z pečenia!

Zabudnite na mastné prsty či potieranie foriem a plechov na pečenie s kúskom masla! Pre všetkých, ktorí sa chcú vyvarovať nežiaducemu pripečeniu cesta na plech a nahradiť tradičné formy vymastenia, je tu novinka BACKSPRAY od Dr. Oetker. – praktický olej na rastlinnej báze v spreji, ktorý zaručí dokonalé, čisté a jednoduché potieranie plechov, foriem na pečenie, waflovačov či smaženie na panvici. Backspray neobsahuje palmový olej a je vhodný aj pre vegánov. Tento dokonalý kuchynský pomocník je vyrobený s maximálnou starostlivosťou z vysokokvalitného repkového oleja a oleja z hroznových jadierok, ktoré zvyšujú jeho stabilizačnú funkciu a účinnosť.

Praktické a ekonomické balenie
Skvelou výhodou je komfortné a jednoduché dávkovanie, o ktoré sa postará́ balenie v praktickom spreji s rozprašovačom bez hnacieho plynu na bezpečné používanie. Jedno balenie obsahuje 125 ml praktického oleja, ktoré vystačí až na 50 plechov alebo 30 foriem.

Odporúčaná maloobchodná cena Backspray Dr. Oetker 125 ml: 4,69 – 4,99€

  • Zdroj: reprezentatívny spotrebiteľský výskum 2019

foto: Dr. Oetker

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu