Vegánske kabelky v jarnom podaní

Pokochajte sa dokonalosťou kabeliek a batohov Matt & Nat z novej kolekcie jar/leto 2017, inšpirované tropickou prírodou.

S blížiacim sa letom opäť prichádztajú na scúnu pastelové farby a obľúbené batohy. Vyberte sa ne cestu s kabelkou alebo s cestovným batohom štýlovo a trendy. To že v jednoduchosti je krása a elegancia vás presvedčí aj nová kolekcia renomovanej dizajnérskej značky. Kolekcia od známej značky Matt & Nat jar/leto 2017 je inšpirovaná letnými tropy a vášňou pre cestovanie do ďalekých krajov, ale aj objevovanie úžasných momentov v každodennom živote. Geometrický a minimalistický design kabeliek ožíva sýtymi prírodnými tónmi, sľahkosťou a citom. Okrem bestsellerov v kolekcii nájdete nové, dômyselne tvarované kabelky, batohy, a úplnou novinkou sú zápisníky, peračníky a kozmetické taštičky. Všetko je vyrobené s eleganciou a precíznosťou.

Všetko je Vegan & Eco-friendly.

Matt & Nat vyrába produkty z vlastných, kvalitných, inovatívnych a ekologických materiálov, ktoré sú kna nerozoznanie od pravej kože, pritom však zcela v súlade s poslaním a filozofií značky. Nechajte sa aj vy uniesť rozmanitou a nespútanou tropickou prírodou v novej kolekcii Matt & Nat a podľe motta značky: žite krásne 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu