Blížiaci sa sviatok sv. Valentína prináša aj do kín závan romantiky. Zaručený zážitok u milovníkov romantických komédií, dobrej hudby a zároveň nevšedných príbehov predstavuje snímka Vezmi si ma, ktorú si v kinách môžete pozrieť už od 10. februára.

Romantický film Vezmi si ma prináša nevšedné spojenie dvoch hudobníkov – Jennifer Lopez a kolumbijskej hviezdy Malumu. Vo filme stvárnia párik hudobníkov, Kat Valdezovú a Bastiana, ktorí prišli so svojou hudobnou novinkou Marry Me. Pre jej podporu sa dohodli, že sa pred očami 20 miliónov divákov naživo zosobášia. Tesne pred obradom však Kat zistí, že Bastian ju podvádza s jej asistentkou a zo svadby vzíde. Iná sa však pred očami 20 miliónov divákov uskutoční – Kat totiž v stave svojho absolútneho zúfalstva a sklamania vyzve muža z publika, Charlieho Gilberta (Owen Wilson), aby si ju vzal za ženu. On v rozpakoch súhlasí a i keď postupne zažívajú príjemné momenty, ich svety sú možno až príliš odlišné na to, aby to mohlo vyjsť. Charlie je totiž obyčajný stredoškolský učiteľ matematiky…

J Lo si splnila sen

Práca Jennifer Lopez na snímke Vezmi si ma nespočívala iba v hereckom výkone, ale aj vo výkone speváckom. Vo filme predstaví 9 nových piesní, ktoré pripravila špeciálne pre film. Niektoré spieva, samozrejme, spolu s Malumom. Samotnú Lopez na filme zaujala nielen možnosť herecko-speváckej spolupráce, ale aj téma filmu. “Rozumiem tomuto životu,” povedala, “Film sa doslova skrýva za závojom toho, aké je to byť celebritou. A je to prvýkrát, kedy sa mi podarilo vytvoriť album s filmom, čo bol môj sen.”

Jennifer film aj produkovala a zaujal ju aj obsahom, ktorý ponúka. Príbehom celebrity, slávnej ženy, ktorá je ale pod trblietavým obalom stále žena, ľudská bytosť, čo ľudia okolo nej často nevidia. “Kat nikdy nezabudne, že bola malým dievčatkom, ktoré vyrastalo so snom,” hovorí Lopez, “U mňa je to to isté. Spomienka na to, odkiaľ pochádzam, ma vždy držala pri zemi. Necítim sa inak a myslím si, že na to ľudia zabúdajú. Preto som v priebehu rokov vytvorila piesne ako Jenny from the Block či I’m Real. Som stále ten istý človek, ale vo svojom živote robím tieto veci, ktoré nabrali veľký rozmer. Napriek všetkému je ale vo vnútri ľudská bytosť.”

Maluma sa v postave neverníka nenašiel

Isté prepojenie medzi svojou reálnou osobnosťou a postavou rozvedeného matematika Charllieho vníma aj Owen Wilson, ktorý sa veľmi tešil, že si s Lopez mohol po mnohých rokoch zahrať. “Medzi mnou a Charliem je určité prekrytie,” povedal, “Nie som na sociálnych sieťach a nikdy som na nich nebol. A bolo ľahké stotožniť sa s Chaerlieho nepokojom z toho, že je stále pred kamerou.”

Kto sa so svojou postavou nestožonil, bol Maluma. Na výsledku to nie je vidno, ale počas nakrúcania viackrát prízvukoval, že on nie je ten chlap, ktorý by podvádzal svoju partnerku. Na filme sa mu ale páči, že poukazuje na pozitívne aj negatívne vplyvy sociálnych médií a sily celebrít. “To, čo nám tento film hovorí o sociálnych médiách, je zložité,” povedal, “Sociálne médiá môžu byť úžasné. Pomohli mi rásť v mojej kariére a hudbe ako blázon. Musíte si však zachovať rovnováhu. Máte vo svojich rukách veľkú moc a musíte ísť príkladom. Je veľa ľudí, ktorí vás sledujú, chcú byť ako vy a vy môžete byť ich najväčšou inšpiráciou. Ako celebrity musíme ísť dobrým príkladom všetkým deťom naokolo, ktoré sa na nás pozerajú a snažia sa preraziť.”

Romantický film Vezmi si ma s výbornou hudbou si môžete v kinách pozrieť už od 10. februára v distribúcii spoločnosti CinemArt SK.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu