Vianočná inšpirácia v podobe dokonalej starostlivosti

S Dove vykúzlite úsmev celej rodine

Nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu, alebo patríte k tým, ktorí majú darček pre každého nakúpený a zabalený už v novembri? Či už je to tak, alebo onak, mali by ste myslieť na to, že nielen ženy, ale i muži ocenia dokonalú starostlivosť. Vianočné darčeky by mali predovšetkým pohladiť na duši a povzbudiť. Vďaka darčekovým kazetám a kozmetickým taštičkám plným tej najlepšej kozmetiky potešíte nielen ženskú, ale tiež mužskú časť svojej rodiny.

Dove prináša rozmaznávajúcu starostlivosť vo forme voňavých krémov, vyživujúcich mliek a jemných gélov, ktoré premenia každodennú rutinnú starostlivosť o pokožku v potešenie. Doprajte si pár chvíľ uvoľňujúceho potešenia – je to ten najlepší spôsob starostlivosti o pokožku. Často ide o jedinú chvíľu dňa, kedy si opätovne uvedomíme svoje telo a oceníme jeho krásu. Urobte radosť svojim najbližším a doprajte im k Vianociam produkty Dove, vďaka ktorým bude ich pokožka a vlasy hodvábne jemné a vyživené. 

Pre maminku, ktorá miluje úžasnú vôňu kokosových orechov a ktorá si na konci dlhého dňa rada dopraje dlhý kúpeľ. Nič jej neurobí väčšiu radosť ako darčeková kazeta plná práve jej obľúbenej vône. Kazeta Dove Restoring Ritual Coconut zo setom na manikúru obsahuje Dove sprchovací gél Purely Pampering kokosové mlieko a kvety jazmínu 250ml, Dove krém na ruky Restoring Ritual s kokosovým olejom a mandľovým mliekom 75ml a set na manikúru.

Cena: 9,49 eur

Pre kamarátku, ktorá miluje čistú vôňu a rada si dopraje kvalitné produkty. Pod vianočným stromčekom ju preto určite poteší kazeta plná originálnej starostlivosti Dove. Dove Original darčeková kazeta, ktorá obsahuje Dove sprchovací gél 250ml         a antiperspirant v spreji Dove Original 150ml.

Cena: 6,59 eur      

Pre manželku, ktorá si zaslúži niečo prémiové a luxusné. Rada relaxuje a obklopuje sa len tými najlepšími vecami. Veľkú radosť jej určite urobí kazeta Dove so sprchovacou penou s arganovým olejom 200ml a antiperspirantom Pure Soft 150ml.

Cena: 8,49 eur

Pre sestru, ktorá miluje ovocné vône. Poteší ju osviežujúca hrušková starostlivosť. Kazeta Dove Go Fresh s vôňou hrušky a aloe vera obsahuje Dove sprchovací gél hruška a aloe vera 250ml a antiperspirant s vôňou hrušky a aloe vera 150ml.

Cena: 6,59 eur

Pre manžela, otecka i svokra, pre skutočného muža, ktorý by pre svoju rodinu urobil všetko na svete. Aj on si raz za čas potrebuje od všetkého oddýchnuť a dopriať si výnimočnú starostlivosť. Rovnako ako vy, aj on má rád kvalitné kozmetické produkty. Doprajte mu tú správnu starostlivosť vďaka Dove Men+Care. Kazeta Dove Men+Care Clean Comfort obsahuje Dove Men+Care sprchovací gél 250ml a Dove Men+Care antiperspirant sprej 150ml.

Cena: 6,99 eur

foto: dove.com/sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu