S príchodom adventu už väčšina z nás prepadne vianočnému upratovaniu a následnému dekorovaniu našich domácností. Vianočné však nemusia byť len ozdoby na vašom stromčeku, ale aj iné doplnky, ktoré počas blížiacich sa sviatkov efektne oživia vašu domácnosť.

Aké by to boli Vianoce bez adventného kalendáru, betlehemu pod vianočným stromčekom, pečenia medovníčkov, či maškrtenia domácich dobrôt v teplej deke pri obľúbenej vianočnej rozprávke? V ponuke DeDoma nájdete vianočné dekorácie, ktoré bez ktorých si už sviatky predstaviť nevieme. 

Plyšový betlehem pre najmenších

Tradičný vianočný symbol v mäkkom a bezpečnom prevedení vhodnom aj pre našich najmenších. Súčasťou betlehemu je tiež kulisa jasličiek z tvrdého kartónu s obrázkami ďalších zvieratiek. 

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 15.90 €

Barančeková súprava CAROL

Premyslená sada CAROL zahreje od hlavy až po päty! Prikrývka je dvojvrstvová – z jednej strany je mikroplyš s jemným vlasom a potlačou v štýle severských vzorov, zo strany druhej imitácia ovčieho rúna SHERPA s vysokým vlasom. Súpravu môžete prať pri teplote na 40 °C.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34,90 €

Raňajková sada pre najmenších 

Sada hrnčeka a misky so zimnými motívmi, ktorú vaše ratolesti využijú nielen na sviatočné raňajky, ale aj na pohodové vianočné večery s horúcim kakaom a orieškami. Riad je vyrobený z kvalitnej keramiky a je vhodný aj do umývačky riadu.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 8,90 €

Vianočná chňapka

Sada kvalitných teflónových chňapiek s magnetom na ľahké prichytenie je nenahraditeľným praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Spodná strana je vybavená teflónovou vrstvou, ktorá zaručí dokonalú ochranu počas varenia, pečenia alebo grilovania. Motív cesmínových vetvičiek ozdobí kuchyňu nielen počas sviatočného varenia.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 13,90 €

Drevený adventný kalendár 

Unikátny veľký drevený adventný kalendár s dostatočne priestrannými zásuvkami ktoré ukryjú maškrty aj drobné hračky podľa vášho výberu. Vyzerá ako kniha, ktorú kamkoľvek ľahko postavíte a potešíte ňou aj tých najmenších. Vnútorná časť zdobí vianočné obrázky podsvietené LED svetielkami vytvárajúcimi príjemnú atmosféru.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34,90 €

Štýlová svetelná reťaz

Svetelná reťaz s 10 LED šištičkovými žiarovkami s plastickým reliéfom premení váš byt na očarujúce miesto, a to obzvlášť v období vianočných sviatkov. Vnútri žiaroviek je umiestnený drôtik s LED diódami – v každej žiarovke svieti celkom 5 LED diód. Reťaz sa bude vynímať na čele postele, v okne či na stene. Nakoľko je táto reťaz na batérie, môžete ju umiestniť aj tam, kde nemáte elektrickú zástrčku. 

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 9,90 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu