Viete, ako si vylepšiť kondičku? Inšpirujte sa v KiK

0
272
kik cvičenie

Po sviatkoch, keď sme si dopriali chvíle oddychu a chutné dobroty, je čas vrátiť sa do formy a začať nový rok s energiou. Ak ste si dali ako novoročné predsavzatie, že si zlepšíte kondíciu, potom iste oceníte novú kolekciu v KiK. Vybrať si môžete nielen štýlové oblečenie, ale aj športové pomôcky k cvičeniu.

Štýlové vo fitness

K efektívnemu tréningu patrí aj vhodné oblečenie. Ideálnou voľbou sú legíny či športové nohavice (11,99 EUR), ktoré využijete pri každom type cvičenia. Dámam by rozhodne nemala chýbať športová podprsenka, ktorá zaručí spevnenie pŕs pri cvičení a pohodlie (6,99 EUR). V KiK ich nájdete v rôznych farbách. K cvičeniu, najmä pod holým nebom využijete aj ľahkú mikinu, v ktorej vám nebude príliš teplo. Vybrať si môžete vo farbe žiarivo žltej či tmavomodrej (8,49 EUR).

kik a ako si vylepšiť kondičku

Správne vybavenie

Ak máte v pláne zájsť na plaváreň, v KiK si vyberiete z viacerých variantov osušiek (5,49 EUR). Tie, samozrejme,  využijete aj po sprchovaní vo fitness centre. Spomínate si ešte na gymnastický kruh (9,99 EUR)? Pravidelným cvičením s týmto skvelým pomocníkom si ľahko spevníte problematické partie a zároveň oživíte svoj tréning. A nezabudnite ani na podložku na cvičenie. Zíde sa vám pri joge, ale aj pri posilňovaní s vlastnou váhou.

Vhodné pre bežcov

Ani kondičné behanie vonku sa nezaobíde bez dobrej prípravy oblečenia a doplnkov. Najmä v chladnejšom období sa osvedčila priliehavá dámska športová vesta (11,99 EUR). K tomuto praktickému kúsku si stačí obliecť už len termobielizeň s rukávmi a budete pri behaní perfektne chránené pred zimou. Obľúbeným doplnkov bežcov ja aj multifunkčná šatka (1 EUR), ktorá sa dá využiť aj ako šikovný šálik či čiapka. Rovnako by vám pri športovaní v zime nemala chýbať ani klasická športová čiapka (1,49 EUR).  

kik a ako si vylepšiť kondičku

Pripravila: Natália Dobrotová
Foto: KIK a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu