Mixit termosky nie sú len obyčajné. Sú vlastne hot! A zároveň cool

0
505
Mixit termosky

Všetci sme to už zažili: zatúžime po lahodnej šálke teplého čaju, ale ten náš sa po niekoľkých minútach mení na nechutný odvar. Keď sa už zmierujete s tým, že zas budete piť len studenú nudu, prichádza záchrana v podobe Mixit 2go termosky s čajovým sitkom a tajnou skrýšou. Na pohľad cool, ale obsah je hot!

Internetový obchod Mixit.sk je nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na jeho stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju osobnú zmes cereálí, müsli, ovsených kaší či zmes sušeného ovocia a orieškov. Najnovšie rozšíril Mixit svoju ponuku aj o praktické termosky.  

Nie sú to však obyčajné termosky. Môžete si v nich čaj rovno pripraviť a to kdekoľvek. Ich výhodou je totiž to, že majú sitko na prípravu sypaného čaju a navyše úložný priestor v uzávere, do ktorého môžete sypaný čaj schovať a nápoj si pripraviť až keď naň príde ten správny čas. Alebo si pridať proteín do mlieka až po tréningu…

Nádoba termosky je vyrobená z kvalitnej ocele, ktorá nápoj dokáže udržať v stálej teplote minimálne 8 hodín a nemusíte sa báť ani zložitého čistenia. Termoska je dostatočne široká a prístupná, jednoducho sa teda dostanete až na jej dno bez nutnosti použiť ďalšie čistiace potreby. A, samozrejme, dokonale tesní, takže ju pokojne môžete dať bez obáv aj do tej najcennejšej kabelky!

Termoska s čajovým sitkom Mixit 2go ružovej alebo mentolovej farby, 420 ml, na www.mixit.sk za 14,59 EUR.

Mixit termosky

Mixit rád poradí aj to, aký čaj si dať do termosky vylúhovať. V ponuke totiž má hneď sedem rôznych sypaných čajov – zelený, biely, bylinkový, rooibos, ovocné a honeybush. Každý je namixovaný s ovocím alebo bylinkami tak, aby ste už nechceli nikdy piť žiadny iný. Pozrite si na https://www.mixit.sk/hladat/mixitea a vyberte. Predávajú sa, ako inak, v peknom tubuse a stoja od 4,59 EUR!

Vychutnajte si horúci čaj Mixitea, kávu alebo studenú limonádu, nech už ste kdekoľvek. Termoska Mixit 2go  vás bude sprevádzať všade – v škole, v práci i na cestách. Keď si vyberiete na  www.mixit.sk termosku, čaj alebo si aj namixujete svoju zdravú zmes, Mixit váš nákup pekne  zabalí a pošle poštou, PPL alebo si ho môžete vybrať na vami zvolenom odbernom mieste Packety.

Pripravila: Adéla Flejšarová
Foto: Mixit

Mixit termosky

Čitateľská súťaž

Milí naši čitatelia, tri/traja z vás môžu teraz vyhrať praktickú termosku Mixit 2go  v ružovej alebo mentolovej farbe od Mixit. Stačí ak do 1. marca  2024 správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťažná otázka: Napíšte, čo sa skrýva v termoskách Mixit 2go?

Vašu správnu odpoveď čakáme na manager@womanman.sk do dňa žrebovania – 1. marca 2024.


Súťaž MIXIT termosky,  žrebovanie 29. 2. 2024

Správna odpoveď:

V MIXIT 2go termoske sa skrýva sitko na prípravu sypaného čaju a úložný priestor v uzávere.

Výherkyne:

Z. Šabíková, E. Lisková, I. Sidorová

Srdečne blahoželáme!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu