Vitaj Pani Vianočka!

0
1981

Aj vy ste v detstve obľubovali tento sladký pokrm s hrozienkami? Oplatí sa opäť siahnuť na zaručenú kvalitu, ktorá je oprášená históriou. Touto cestou v trnavskej reštaurácií U Právnika vsadili na kvalitné spomienky z detstva, keď sme ako malí boli na návšteve u babičky privítaní v sobotné ráno voňavou a kvalitnou vianočkou rovno z rúk našej babičky.

Podľa receptu, ktorý si sami vytvorili sa stala Pani Vianočka obľúbenou značkou na trhu. Samozrejme, je dôležité dodržiavať overené recepty a tiež aby príprava netrvala príliš dlho. Svojím samotným vzhľadom pripomína plné kopce, slovenskej zeme. Veď nie nadarmo sa vraví : „Bez práce nie sú koláče“

Preto aj v tejto uponáhľanej dobe vieme spomaliť a vychutnať si to pravé odskúšané. No samozrejme Pani Vianočka nie je len taká vianočka. Môžete si jej chuť vychutnať ako súhru nutely a džemu alebo ak preferujete len jeden z vybraných, tak si tiež prídete na svoje. U Právnika sa rozhodli pripraviť aj špeciálne ponuky, ktoré sú limitovanou edíciou podľa osobitných túžieb zákazníkov.

Niet sa čomu teda čudovať, ak si k Pani Vianočke nájdete vzťah a zamilujete sa hneď na prvý pohľad do tej Vašej. Privezú ju priamo ku Vašim dverám, takže nemusíte okrem objednávky nič viac robiť a potešíte aj svojich blízkych.

Objednať si môžete priamo TU:

Rázusova 5

917 01 Trnava

+421 907 352 722

upravnika@upravnika.sk

https://www.facebook.com/upravnika/

A nezabudnite sledovať aj náš Instagram.

foto: upravnika.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu