Vlasy ako od kaderníka. Ako na to?

0
1217

S pleťou to už doma skvele vieme, staráme sa o ňu s láskou každý deň. Ale čo vlasy? Od kaderníka síce odchádzame vždy so skvelým účesom, ale nasledujúce dni sú stávkou do lotérie. Ak sa chcete zbaviť týchto problémov, vyskúšajte doma rovnaké prípravky ako používajú profesionáli – prípravky vlasovej kozmetiky Bonacure od Schwarzkopf Professional. S nimi môžete pokračovať v starostlivosti tak, ako ju profesionálne začal kaderník v salóne.

Nové ikonické vlasové prípravky Bonacure sú vysoko účinné, sú však šité na mieru použitiu na doma. Schwarzkopf Professional začlenil do receptúr jedinečné ingrediencie inšpirované starostlivosťou o pleť, vďaka ktorým ponúka riešenie pre všetky základné typy vlasov.
Špeciálny rad BC Bonacure od Schwarzkopf Professional je určený priamo na farbené vlasy. Patentovaná pH 4.5 Balancer technológia nielenže uzatvára povrch farbených vlasov, ale tiež farebný pigment hlboko vo vnútri vlasovej matice pre prvotriednu farebnú dokonalosť. Produkty tohto radu ďalej obsahujú UV filter, ktorý chráni keratínovú štruktúru, a tým zachovávajú farbu, lesk a výživu vlasov. Zabraňujú vplyvu slnka a nepreťažujú vlasy. Dokonalú starostlivosť potom ešte dotvára Cell Perfector technológia, ktorá dokonale uzamyká povrch vlasov, prináša dodatočnú starostlivosť a kompletne regeneruje každý vlas prostredníctvom vyplnenia medzier v štruktúre. Vlasom navráti pružnosť, pevnosť, a ešte ich obohatí o lesk.

Ak siahnete po celom rade BC Bonacure, tu je návod, ako sa správne o vlasy starať: Šampón aplikujte vždy dvakrát po sebe pri jednom umývaní. V prvom kroku odstránite z vlasov a pokožky všetky nečistoty a ostatky stylingových prípravkov. Až pri druhom použití začínajú správne pôsobiť všetky aktívne zložky šampónu. A tiež nezabudnite: Po použití ošetrujúceho šampónu je potrebné použiť kondicionér alebo masku na vlasy. Tak sa vlas „uzavrie“ a všetky ošetrujúce látky v ňom zostanú a dajú sa do práce.


Ak vás trápi krepovatenie vlasov, siahnite po BC Keratín Smooth Perfect – dvojitom sére, ktoré obsahuje 2 prípravky: uhladzujúce mlieko Taming Lotion (Layer1) a Anti-Frizz Shield – teda „štít“ proti krepovateniu vlasov (Layer2). Ako si užívať vlasy bez krepovatenia až 72 hodín? Dvojica prípravkov skrotí v dvoch vrstvách vaše vlasy, uhladí aj tie silné a nepoddajné a uľahčí ich kontrolu. Vaše vlasy budú hebké a uhladené, skrátka dokonalé.

foto: Schwarzkopf Professional

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu