Vyjadrite svoju ženskosť vďaka „Fierce Babe“

0
2267

Módny priemysel prináša mnoho noviniek a vychytávok. Nemusíme ísť ďaleko do sveta, aby sme sa stretli s módou ktoré je určená pre ženy. Pre tie, ktoré sa neboja ukázať svoju ženskosť a odhodlanosť je tu slovenská značka „Fierce Babe“, ktorá vznikla tento rok, presne na Deň žien. 

Cieľom je, aby každá žena mala odvahu byt najlepšiu možnou verziou samej seba. Lebo FIERCE BABE znamená byt odhodlaná, úspešná, nespútaná, sebavedomá a sexy. Je to reálny brand pre reálne ženy s odvahou ukázať svoje ja bez rozdielu  váhy, výšky, či farby pleti.

Oblečením a hlavne stylingom viete dať najavo okoliu vašu náladu, názor, presvedčenie, čo vás zaujíma, do akej skupiny ľudí sa zaradujete. V módnom biznise som od 15 rokov kedy som začala cestovať a pracovať ako modelka. A to bol svet, ktorý ma naučil byť FIERCE- budovať svoju vnútornú silu a byť na seba hrdá. Prvá myšlienka na vytvorenie vlastnej značky prišla pár rokov dozadu. Videla a zažila som svet módy ako modelka, ale vždy som mala túžbu tvoriť niečo, čo v ľuďoch vyvolá emóciu , v najlepším prípade im moja značka dodá odvahu,“ hovorí zakladateľka značky, Andrea Adámková.

Kúpou trička sa stáva exkluzívnou členkou skupiny na FB, kde je komunita, ktorá si navzájom pomáha a motivuje sa. Nájdete tam taktiež rôzne „to do listy“, wallpapers či ranné rutiny. Okrem tričiek, vďaka ktorým je najjednoduchšie odkomunikovať myšlienky, emócie a nálady žien, si môžete vybrať aj z kolekcie ručne vyrobených kraťasov. V priebehu leta pribudnú aj špeciálne šaty, ktoré budú lichotivé ku väčšine tipov postavy.

Objavte svoju vnútornú bohyňu a vyjadrite svoje pocity vďaka jedinečným tričkám. Je predsa toľko nádherných vecí a kombinácií a pri troške kreativity sa dá vyzerať a hlavne cítiť úžasne  a sexy každý jeden deň.

zdroj@www.fiercebabe.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu